זה לא לקח הרבה זמן: עוד לא התרגלנו לריאקשנים בפייסבוק וכבר יש מי שחושב שאגודל מורם, לב, פרצוף שמח, פרצוף עצוב, פרצוף נדהם ופרצוף כועס הוא לא מבחר מגוון מספיק. רודני פולץ, מתכנת מקליפורניה, החליט להחליף את הסמיילים המשעממים - בכל דבר שתרצו.

ריאקשנים עם תמונות של דונלד טראמפ
תגובות דונלד טראמפ לפייסבוק

פולץ יצר את Reaction Packs, תוסף לדפדפנים כרום ופיירפוקס, שמציג במקום ששת האייקונים של פייסבוק חבילות של אייקונים שכל אחד יכול ליצור בעצמו. התוסף לא מחליף לחלוטין את הרגשונים של פייסבוק, אלא רק מציג לכל אחד מאיתנו רגשונים שבחרנו. לכן, כל גולש יראה אצלו בדפדפן את הרגשונים שבחר, ולא את אלה שבחרו מי שהגיבו אצלו. כמו כן, מכיוון שבסמארטפונים אין תמיכה בתוספים, לא נוכל לראות בהם את התמונות החלופיות שבחרנו.

כרגע מוצעות באתר 10 "חבילות" בלבד, ביניהן כאלו של דונלד טראמפ, פוקימון ומורטי מ"ריק ומורטי", אך כל אחד יכול ליצור ולפרסם חבילות בעצמו. הבעיה היא שזה קצת מסובך: כדי ליצור חבילה יש ליצור סדרה של שש תמונות ריבועיות (כלומר: ברוחב וגובה שווים), למקם אותן אחת מתחת לשנייה לפי הסדר "כעס, בלבול (לא בשימוש), שמחה/צחוק, לייק, לב, עצב/בכי, תדהמה וקריאת שמחה (לא בשימוש)" ולשמור את התוצאה בשלושה גדלים ברוחב 32, 48 ו-96 פיקסלים וגובה של בדיוק כפול 6 מזה, בהתאם (כלומר: לא להשאיר רווח בין התמונות). זה לא מאוד מסובך, אבל דורש הרבה זמן פנוי לגזירת ומיקום התמונות בסדרות.