אין תמונה
קיבלת סמס! מפייסבוק. Facebook Messenger

פייסבוק נכנסת לעסקי הסמס: השיקה אמש (ג') את פייסבוק מסנג'ר, אפליקציה חדשה למכשירי אייפון ואנדרואיד שמאפשרת לשתף מסרים, הודעות, תמונות, מיקום, לנהל צ'טים פרטיים וגם עם קבוצות של חברים. הכל דרך פרופיל הפייסבוק ובחינם.  

מי שיתקין את האפליקציה יוכל לייבא את כל ההודעות שכבר קיימות בפייסבוק שלו, כמו כן, יוכל להתחיל שיחות חדשות על ידי מציאת שמות האנשים או מספרי הטלפון שלהם. ההודעות יכולות להישלח דרך המסנג'ר או באמצעות סמס. והחלק הכי טוב הוא שהאפליקציה פועלת בזמן אמת וכדי לקבל הודעות אין צורך בפעולת הרענון.

פייסבוק מסנג'ר היא אפליקציה פשוטה וידידותית למשתמש עם מסך שמראה את כל הצ'טים וההודעות האחרונות, אפשרות קלה לעבור להודעות ישנות יותר וגם מנגנון התראה נוח במיוחד.

המשתמשים יכולים לבחור האם לקבל התראות על הודעות חדשות או לכבות אותן, יש גם אפשרות לקבוע זמן מסוים החל ממנו הם יתחילו לקבל את ההתראות (אופציה אחת היא אחרי 8:00 בבוקר) ועוד מספר פונקציות שהופכות את האפליקציה לחביבה ביותר שמזכירה את Whatsapp ו-Groupme הפופולריות. 

מדובר באפליקציה ראשונה ויחידה שפייסבוק שיחררה אשר פועלת מחוץ לאפליקציית פייסבוק הרשמית. הנהלת הרשת החברתית כבר הודיעה כי בסופו של דבר גם באפליקציית הרשמית שלה יוטמעו תכונות המסנג'ר אבל בינתיים הם מאמינים שתוכנה נפרדת שמוקדשת כולה להודעות מהירות שמושתת על הפלטפורמה של פייסבוק יכולה להועיל  למיליוני משתמשי סלולר.

נכון לעכשיו עדיין לא ניתן להוריד את האפליקציה בישראל - מזל שהכנו עבורכם מדריך מיוחד איך בכל זאת אפשר לעשות את זה

>> הסוף של פייסבוק הוא ב-5 בנובמבר? יש סיכוי שכן 

>> קבוצה חדשה מתכננת לתפוס את המתפרעים במהומות בלונדון באמעות טכנולוגיית זיהוי פנים