אין תמונה
"זה היה נורא. הוא יכול היה למות" (התמונה שפירסמה האמא)

משחק השתייה שכבר גבה את חייהם של שני צעירים – הדאיג מאוד את ניקי האנטר, אישה מסקוטלנד, שגילתה שבנה קיירן, בן ה-19 – נפל לטירוף והשתתף גם הוא במשחק המסוכן. 

במסגרת המשחק ששמו באנגלית הוא Neknominate, מאתגרים הצעירים שמשתתפים בו, אחד את השני, לשתות כמויות אדירות של אלכוהול ולפרסם את הסרטונים ברשת.

ניקי, שכאמור גילתה כי בנה לוקח חלק בטירוף כאשר זה הקיא על עצמו והתעלף בסלון הבית, רצתה לגרום לו להפסיק, ובחרה בדרך קיצונית מאוד, אך ייתכן וגם יעילה במיוחד. היא צילמה אותו מעולף על הספה כשהוא מכוסה בקיא של עצמו וביקשה מחבריה וכל מי שרואה את התמונה לשתף אותה. בקשתה של האם נענתה והתמונה הפכה לוויראלית ואף הגיעה לכלי תקשורת ברחבי העולם.

"בהתחלה חשבתי שהוא מת", סיפרה ניקי לדיילי רקורד הבריטי והוסיפה: "אחרי שהבנתי שהוא נושם, גררתי אותו לאמבטיה וניקיתי אותו. וכל הזמן הזה הוא מילמל 'אמא אני מצטער'".

עוד NEXTER בפייסבוק שלנו

ניקי סיפרה כי בנה שתה שלושה בקבוקי אלכוהול שכללו וויסקי, וודקה, בקרדי, וסאות'רן קומפורט. ובהחלט יכול היה למות מהתערובת הקטלנית. לכן, החליטה לצלם ולפרסם בפייסבוק כדי ש"הורים אחרים ידעו מה הילדים שלהם עושים ועד כמה זה מסוכן". היא מוסיפה: "זה היה נורא. הוא יכול היה למות".

"כשהוא התעורר בבוקר למחרת דיברתי איתו על הנושא וסיפרתי לו שפרסמתי את תמונתו בפייסבוק כדי שלא ישתתף במשחק הזה שוב", סיכמה האם.

נזכיר כי לפני פחות משבוע, משחק השתייה זכה לכותרות ברחבי העולם אחרי שנטען כי הוא היה זה שגרם למותם של שני צעירים אירים בני 19 ו-22, כאשר הם נמצאו מתים בהפרש של שעות, אחד במיטתו והשני אחרי שטבע בנהר. זאת, זמן קצר אחרי שצילמו את עצמם שותים כמויות גדולות של אלכוהול כדי לפרסם את הסרטונים עבור המשחק.

>> הספורטאי נתקע בשירותים וניפץ את הדלת כדי להיחלץ

>> 32 ישראלים שאתם חייבים לעקוב אחריהם בפייסבוק