פיתחו יומנים: משחק הסמארטפונים הפופולרי, Angry Birds (הציפורים הזועמות) מגיע לפייסבוק בעוד שבועיים (14 בפברואר) והוא צפוי לכלול לא מעט "הפתעות".

אין תמונה
באופן טבעי גרסת הפייסבוק של המשחק תכלול אפשרויות שיתוף חברתי

מיקאל הד, מנכ"ל חברת Rovio שמייצרת את אנגרי בירדס אמר כי הם לקחו את גרסת הפייסבוק של המשחק לכיוונים שונים לגמרי וכיון שמדובר ברשת חברתית יהיה בו דגש מאוד גדול על שיתוף פעולה בין שחקנים.

הד לא גילה אילו פיצ'רים חדשים וחברתיים המשחק יכלול, אך ניתן לנחש כי תכונות השיתוף החדשות יכללו פוסטים על קירות ותחרויות בין חברים.

דבר מעניין שכן חשף המנכ"ל הא שבניגוד לגרסאות הקודמות המשחק הפייסבוקי לא יתמקד רק בציפורים הזועמות, הפעם גם החזירים האומללים יזכו במעט פוקוס. כמו כן תהיה אפשרות לשדרג את הציפורים תמורת כמה דולרים, וכמובן ניתן יהיה לפתוח שלבים חדשים גם כאן, תמורות תשלום.

בסך הכל למעריצי הציפורים אין סיבה לדאוג ונראה שהמשחק עדיין יתמקד בזריקה של ציפורים על מבנים במטרה להפיל את החזירים ולקבל נקודות.

לקראת ההשקה המתקרבת של המשחק ב-14 בפברואר שהוא גם הוולנטיינס דיי השיקה החברה איוונט פייסבוק (בינתיים רק כ-30 אלף אישרו הגעה) וגם טריילר מיוחד שעלה ליוטיוב.

בונים אימפריה  

אנגרי בירדס הוא משחק הסמארטפונים הפופולרי ביותר בעולם שמאז הושק בשנת 2009 שבר שיאי הורדות.

המשחק ושלל הספין-אופים שלו הורדו יותר מ-500 מיליון פעמים וחברת Rovio שמייצרת אותו שווה היום כ-1.2 מיליארד דולר, כך על פי ראש מחלקת השיווק של החברה פיטר וסטרבקה.

המשחק שפותח תחילה עבור אייפון בלבד זכה להצלחה וכיום קיים בכמעט כל פלטפורמה סלולרית, דפדפנים ואפילו משחק בגודל אמיתי.

בנוסף הצליחה החברה למנף את הצלחת הציפורים והשיקה קו מוצרים של Angry Birds ביניהם בובות, כפכפים, בגדים, כלי לימוד, ספר מתכונים ועוד.

>> פיספסתם? השבוע בטוקבק הזהב: מי מהגולשים חושב בר רפאלי ויעל מהאח הגדול דומות