בניגוד לאמונה הרווחת, מתברר שמנכ"ל פייסבוק לא חושב שהוא אלוהים - וזה לא בגלל שהוא לא מאמין שיש אחד כזה.

"חג מולד שמח וחנוכה שמח מפריסילה, ממקס, מביסט וממני!", כתב צוקרברג ביום חג המולד ונר ראשון של חנוכה בפרופיל שלו ברשת החברתית. "לראות את רגעי השמחה והמשפחה ששותפו היום בפייסבוק הוא אחד הדברים האהובים עלי בקהילה שלנו. אני מקווה שאתם מוקפים בחברים ואהובים ושיש לכם הזדמנות לחשוב על כל הדברים המשמעותיים בחייכם. הלוואי שאור החברויות שלכם ימשיך להאיר את חייכם ואת העולם כולו".

המגיב חוזה אנטוניו התפלא על איחולי החגים: "אבל אתה לא אתאיסט?", וצוקרברג ענה: "לא. גודלתי כיהודי ועברתי שלב שבו הטלתי ספק בדברים, אבל עכשיו אני מאמין שדת חשובה מאוד". התגובה זכתה ליותר מ-6,000 לייקים.

מארק צוקרברג מסורתי (צילום: מתוך הפייסבוק של צוקרברג)
כנראה לא ישיר את השיר הזה בקרוב. צוקרברג | צילום: מתוך הפייסבוק של צוקרברג

אבל לפני שאתם שרים "ושבו בנים לגבולם" ועומדים מחוץ לבתי כנסת בסן-פרנסיסקו בתקווה לזכות להתפלל עם צוקרברג, כדאי שתדעו שההתקרבות המחודשת שלו לאלוהים היא לא בדיוק במסגרת היהדות: הניו-יורק פוסט מזכיר שלפני כשנתיים הצטלם צוקרברג משתחווה לפסל בודהיסטי - הדת של אשתו - בעת ביקור בסין, וכתב כי "פריסילה בודהיסטית וביקשה ממנו להתפלל גם בשמה" וכי "בודהיזם היא דת ופילוסופיה מדהימה ואני לומד עליה עוד עם הזמן. אני מקווה להמשיך להבין את הדת באופן עמוק יותר", מה שעשוי לרמוז כי צוקרברג מתקרב דווקא לדת המרוחקת הזו ולא לדת היהודית שאליה נולד.