אין תמונה
"מושלם". קורט קולמן

"כן, אני מאוהב בעצמי". כך הוא מתאר את עצמו בטוויטר. באחת מתוך תמונות הפייסבוק הרבות שלו הוא הדביק את פרצופו לצד הגדרה מילונית של המילה "מושלם" וכתב: "בדיוק". באינסטגרם בין שלל צילומי סלפי שזופים הוא העלה תמונות של בובת קן בלונדינית בדמותו. אז מה הפלא שקורט קולמן, נער בן 17 מאוסטרליה, עשה לעצמו שם של יהיר ומתנשא וזכה לכינוי "הנער הכי שחצן בעולם".

רגע לפני הציניות והביקורתיות כמה עובדות: קולמן, כאמור בן ,17 מתחזק שלושה חשבונות ברשתות החברתיות הבולטות – פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר. בפייסבוק עוקבים אחריו כ-178 אלף אנשים והוא מקבל אלפי לייקים ומאות תגובות על כל פוסט. באינסטגרם יש לו 89 אלף עוקבים, גם כאן אלפי לייקים לכל תמונה. בטוויטר אמנם יש לו רק אלפי עוקבים בודדים, אבל זה הגיוני כי זו רשת שמתמקדת בעיקר בטקסטים ולא בתמונות.

עוד ב-NEXTER:

החן טל של אוסטרליה

ממש כמו במקרה של חן טל בישראל, גם הפטנט של קולמן לתהילה הוא לפרסם תמונות עצמיות והרבה. "אני מצלם תמונות סלפי 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע כי אני אוהב את מה שאני רואה במראה", אמר קולמן באחד מראיונותיו לכלי תקשורת באוסטרליה. עוד הצהרות שהציפו את הרשת כללו משפטים כמו: "אני לוהט ואני אוהב את עצמי" ו"אנשים ממש מקנאים בי ואני יכול להבין אותם. אבל אני לעולם לא אשנה את עצמי בשביל אף אחד, כי אני אוהב את עצמי".

אין תמונה
"כן, אני מאוהב בעצמי"
אין תמונה
"קיבלתי הרבה מכות מהשונאים שלי"

 

עוד סיפורים, סרטונים ותמונות בפייסבוק של NEXTER

כמובן שגם הביטחון העצמי המופרז, יש שיגידו בצדק או שלא, עוזר לנער להפוך לסנסציה. מלבד הציטוטים שכבר קראתם בהתחלה, בטוויטר שלו יש עוד מגוון גדול של משפטים שחצניים: "להיות קורט קולמן זה לא קל כמו שזה נראה. חחח...זה לא קל להיות הדבר הזה".

גם שונאים יש לו באופן לא מפתיע ולא מעט: "הרבה פעמים השונאים שלי עוצרים אותי ברחוב ומתעמתים איתי. קיבלתי הרבה מכות" הוא חושף.

אין תמונה
"לא קל להיות אני"

_OBJ

 

התהילה האינטרנטית של קולמן כבר מתחילה להשתלם לו. הנער שחולם להיות מגיש בטלוויזיה, כבר זכה לג'וב טלוויזיוני ראשון בערוץ אוסטרלי מקומי. יש גם חברה מסחרית שהחלה למכור בגדים ומוצרים נוספים עם תמונותיו של קולמן (הוא אגב טוען שאין ל קשר לחברה, ומבטיח לפנות אליהם כדי לקבל חלק מהרווחים).

ואם תהיתם, שגרת הטיפוח של הנרקיסיסט הצעיר כוללת חפיפת שיער יומיומית ושיזוף בספריי: "אני משתדל להיראות מדהים בכל יום".

ראיון טלוויזיוני של קולמן: