מארק צוקרברג ופריסילה צ'אן בירח דבש באיטליה
תמונות פפראצי של הזוג מירח הדבש ברומא

מארק צוקרברג אולי שווה כמעט 20 מיליארד דולר אבל מסתבר שהוא לא ממהר לבזבז את ההון שלו, בטח לא על טיפ במסעדה.

צוקרברג ואשתו הטרייה פריסילה צ'אן נמצאים בימים אלה ברומא שבאיטליה, שם הם מבלים את ירח הדבש הסודי שלהם.

הזוג הגיע לארוחת צהריים ב-Jewish Ghetto אחת המסעדות הכשרות והמוכרות ברומא, שם השניים הזמינו ארטישוק מטוגן בשמן עמוק, טבעות דלעת ורביולי ממולא בדג וארטישוק ושתו מים ותה. כל הארוחה הזו עלתה לשניים 32 אירו (כ-155 שקלים), אם מחשבים טיפ סטנדרטי של 15% אז נראה הגיוני שהמולטי מיליארדר יכול היה להרשות לעצמו להשאיר טיפ של בערך חמישה אירו, אבל החליט לוותר.

אחת המלצריות במסעדה התראיינה לעיתון האיטלקי Corriere della Sera וסיפרה ש"היתה בהלם מהקמצנות של  צוקרברג" ולא רק בגלל שהוא עשיר מאוד אלא גם כי דווקא האמריקאים בדרך כלל ידועים כנדיבים בכל הנוגע לטיפים.

החשבונית של מארק צוקרברג (צילום: אילוסטרציה)
לא קמצן, חסכן. החשבונית של הצוקרברגים | צילום: אילוסטרציה

גם הבעלים של המסעדה הסכים להתראיין לעיתון האיטלקי ואמר כי הוא לא חושב שצוקרברג לא השאיר טיפ בגלל שהוא לא נהנה מהארוחה: "שאלתי אותו 'איך היתה הארוחה'? והוא אמר 'טובה מאוד'". הוא סיפר.

בעקבות הפרסום עובדים פטפטנים של Pierluigi, מסעדה איטלקית אחרת בה ביקרו צוקרברג ופריסילה יום לפני ואכלו פיצה, החליטו לספר שגם שם הזוג הצעיר עשה את אותו הדבר ואחרי ארוחה טעימה ומהנה עזבו בלי להשאיר אפילו לא סנט אחד עבור השירות המסור או האבטחה.   

נזכיר כי השניים התחתנו לפני קצת יותר משבוע בטקס סודי וצנוע בביתם של הזוג בקליפורניה בהשתתפותם של כמאה אורחים בלבד. החתונה הגיעה יום אחרי הנפקת הענק של פייסבוק, אחריה צוקרברג שלשל לכיסו 19.1 מיליארד דולר.

>> האישה שאיתו: הכירו את פריסילה צ'אן

>> וגם: הכירו את המיליאדרים החדשים של פייסבוק

מארק צוקרברג ופריסילה צ'אן בירח דבש באיטליה
להשאיר טיפ? מה אני מיליונר?
מארק צוקרברג ופריסילה צ'אן בירח דבש באיטליה
אני מיליארדר...
_OBJ