אם תמיד רציתם לעבוד בפייסבוק - זו ההזדמנות שלכם. מצד שני, עם כזה תפקיד, אולי זה לא הרגע להגשים את החלום לעבוד באחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם.

מנכ"ל פייסבוק, מארק צוקרברג, הודיע אתמול (ד') כי החברה מתכוונת להרחיב את השורות במרכזי סינון התכנים שלה ב-3,000 עובדים חדשים בשנה הקרובה - תוספת של 33% ל-4,500 העובדים שעוסקים בכך היום. "במהלך השנה הקרובה, נוסיף 3,000 אנשים לצוות הפעולה הקהילתי שלנו ברחבי העולם - בנוסף ל-4,500 שיש לנו היום - כדי לבדוק את מיליוני הדיווחים שאנו מקבלים מדי שבוע, ולשפר את התהליך כדי לעשות זאת במהירות", כתב צוקרברג.

המיליארדר הצעיר הסביר כי החברה רוצה למנוע מקרים כמו הרציחות המשודרות של רוברט גודווין בארה"ב ותינוקת בת 11 חודשים בתאילנד.

"אם אנו עומדים לבנות קהילה בטוחה, עלינו להגיב במהירות. אנו עובדים כדי להקל את הדיווח על סרטונים כאלה כדי שנוכל לנקוט בפעולה מהירה יותר - בין אם זה בהגשת עזרה מהירה למי שצריך אותה או בהסרת פוסט", הוסיף צוקרברג. "בנוסף להשקה באנשים נוספים, אנו גם בונים כלים טובים יותר כדי לשמור על הקהילה שלנו בטוחה. אנו הולכים להקל את הדיווח על בעיות, להאיץ עבור הבודקים שלנו את הקביעה אילו פוסטים מפרים את הכללים שלנו ולהקל עליהם ליצור קשר עם גופי אכיפת חוק אם מישהו זקוק לעזרה".

צוקרברג טען כי בשבוע שעבר נמנעה התאבדות בזכות פנייה מהירה לרשויות במדינה בה היה המשתמש שאיים להתאבד, והצהיר כי "אף אחד לא צריך להיות במצבים האלה מלכתחילה, אבל אם הם כבר נמצאים בהם, עלינו לבנות קהילה בטוחה שמשיגה להם את העזרה שהם צריכים".

נכון לרגע זה, לא הצלחנו למצוא באתר הדרושים של פייסבוק מודעות לבודקי תכנים, אבל בהתחשב בעובדה שעד היום דוברי העברית בצוות היו מרוכזים בעיקר בבריטניה, אנחנו מציעים למי שלא מוכן לרילוקיישן לא לבנות על זה יותר מדי.