טוד מייקל גורי בן ה-28 מוושינגטון השתחרר מהכלא וממש רצה עבודה. כל כך רצה, שעכשיו הוא יחזור בגלל זה לכלא, כך לפי דיווח באתר Bleeping Computer.

בית משפט בצפון קרוליינה גזר על גורי בשבוע שעבר 37 חודשי מאסר (שלוש שנים וחודש) ועוד 3 שנות מבחן, לאחר שהורשע באיומים על חברה שבה רצה לעבוד.

לפי סיכום המשפט, באפריל 2016 כתב גורי מייל ל-TSI Healthcare, ספקית תוכנה לשירותי בריאות מהעיר צ'אפל היל שבצפון קרוליינה, בו התלונן על עובדת בחברה שמסרבת לקבל אותו לעבודה במחלקה שלה: "ביקשתי לעבוד אצלכם איתה כממליצה, מפני שאני עבריין מורשע עם יכולות בתחום המחשבים וזקוק לעזרה במציאת עבודה כי טכנית אין לי ניסיון", הוא הסביר. "היא סירבה בכל פעם, וכך קוברת אותי עוד יותר".

כנקמה, דרש גורי לא רק להתקבל לעבודה בחברה - אלא להתקבל לתפקיד של האישה שסירבה לקבל אותו כעובד שלה: "אני נותן לכם שתי ברירות: או שתפטרו את [צונזר] ותשימו אותי במקומה - מפעיל טוב פי מאה ממנה - או שאפיל את כל החברה שלכם יחד עם עמיתיי במתקפת סייבר". הוא הוסיף כי "היא מפעילה איומה שיכולה להתמודד רק עם שני מסכים בתקציב נסיעות מנופח. אני טס לפחות לפי עשרה מקומות מהמטורפת הזו בחמישית מהתקציב".

כדי להראות שהוא רציני הוא ציין במייל שכבר ערך בדיקות אבטחה לאתר TSI וגילה ש"החברה שלכם נכשלת לחלוטין".

החברה פנתה מייד ל-FBI, אך גורי נעלם ואותר רק באוגוסט האחרון. הוא הואשם באיומים בפשע מחשב, כמו גם באיום ברצח, שכן במייל אחר הוא כתב כי ירכוש רובה ויירה בעובדי TSI. אך גורי הצליח להגיע עם המדינה לעסקת טיעון מהירה, במסגרתה נמחק סעיף האיום ברצח והוא נשפט בפועל רק על האיום במתקפת סייבר.