דוגמנית אמריקאית בשם ג'וי קוריגן (Corrigan) מתכננת להגיש תביעה נגד אפל, זאת לאחר שתמונות אינטימיות שלה הגיעו לרשת באותה השיטה בה דלפו תמונות הכוכבות ג'ניפר לורנס וקייט אפטון. לטענתה, החשבון שלה נפרץ כבר ביולי, אך למרות שניסתה לפנות ולהזהיר את אפל - החברה השיבה את פניה ריקם בטענה שהיא בסך הכל היתה קורבן להונאת פישינג (דיוג) - הונאה המבוססת על שכפול אתרי דמה המתחזים לאתרים לגיטימיים, ומבקשים מהגולש מידע.

אתר TMZ, שהביא את הסיפור, מדווח שאפל המליצה לקוריגן להחליף סיסמה, וכאמור - שלחה אותה לדרכה. קוריגן עשתה כך, אבל לאחר מספר ימים החשבון שלה נפרץ שוב. אפל מיד פתחה בחקירה. סתם - היא אמרה שקוריגן היתה ודאי קורבן להונאת פישיניג וייעצה לה להחליף סיסמה.

לטענת הדוגמנית, לאחר שהתפוצצה פרשת תמונות העירום של הכוכבות, אפל יצרה עימה קשר רק כדי להדגיש שהיא לא אחראית לגניבת התמונות שלה. כעת, עורך דינה של הדוגמנית הצעירה מתכננן לאתר קורבנות נוספים כדי להגיש תביעה ייצוגית נגד אפל.

קראו גם: תמונות העירום - "עבודה של חודשים"

פרשת הדלפת התמונת אירעה בסוף אוגוסט, כאשר מאות תמונות של כוכבות מפורסמות הופצו ברשת באמצעות אתר 4chan, והאתר המתחרה AnonIB.  לאחר יומיים, אפל הודתה כי הפריצה התאפשרה באמצעות פריצה לחשבונות ה-iCloud פרטיים של המפורסמות, לאחר שהפורצים הצליחו לנחש את התשובות לשאלת הביטחון. במקביל, ה-FBI הודיע כי יפתח בחקירת הפרשה.