בשבוע שבו יוצא לאקרנים הסרט החדש בכיכובה, "היפה והחיה", נאלצת כוכבת הסרט אמה ווטסון להתעסק בעניינים קצת פחות חיוביים: תמונות עירום שלה שדלפו לרשת ופורסמו במספר אתרים.

בימים האחרונים עלו לאתרי הקהילות Reddit ו-4Chan עשרות תמונות פרטיות של השחקנית. יחצן מטעם ווטסון אמנם אמר ל-BBC כי "תמונות ממדידת בגדים של אמה עם סטייליסטית לפני כשנתיים נגנבו. אלו אינן תמונות עירום" - אך בחלקן נראית בבירור אישה ערומה באמבטיה שלא רואים את פניה (אך משערים שמדובר בווטסון), ובאחת מהן היא לובשת שמלה שחושפת את החזה שלה. היחצן הוסיף כי נעשתה פנייה לעורכי דין כדי לטפל משפטית במדליפי התמונות ובאתרים שפריסמו אותן.

ווטסון לא לבד: בתמונות שפורסמו נמצאות גם עשרות תמונות של כוכבת "ילדות רעות" אמנדה סייפריד. מלבד תמונות בחזה חשוף, חלק מהתמונות מראות את סייפריד בזמן קיום יחסי מין עם בן זוגה לשעבר, השחקן ג'סטין לונג.

במכתב שנשלח לאתר שפרסם את התמונות של סייפריד ופורסם על ידי TMZ כתבו עורכי דינה כי מדובר ב"תמונות מאוד פרטיות" שהושגו "באופן לא ראוי וללא ידיעתה או הסכמתה", וכי פרסומן מהווה הפרת זכויות יוצרים, הפרת פרטיות והתנהלות מזיקה.

ווטסון, מצידה, טרם פרסמה תגובה רשמית לפרשה החדשה, אך בציוץ שפרסמה ב-2014 לאחר הדלפת תמונות עירום של ידועניות ופרסומן ברשת היא כתבה: "יותר גרוע אפילו מלראות את פרטיותן של נשים מופרת ברשתות חברתיות זה לקרוא את התגובות הנלוות שמראות כזה חוסר אמפתיה".