לילי קולינס (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
הכי מסוכנת. לילי קולינס | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

מדי שנה משחררת חברת אבטחת המידע המפורסמת מקאפי, רשימה של עשרת הידוענים שחיפוש אינטרנטי אחר פרטים שונים עליהם, ובעיקר תמונות מהסוג החושפני – נענה במספר התוצאות הגבוה ביותר המכילות וירוסים ושאר תוכנות זדוניות. את המקום הראשון השנה תופסת לילי קולינס (24), בתו של הזמר פיל קולינס, ושחקנית-דוגמנית מצליחה למדי בזכות עצמה.

בואו לפייסבוק של נקסטר

קולינס, הידועה בעיקר בסרטים כמו "מראה מראה", בו גילמה את שלגיה לצידה של ג'וליה רוברסט ומסרט "חטיפה", בו כיכבה לצדו של טיילור לאוטנר מסרטי "דמדומים". קולינס תופסת את מקומה של אמה ווטסון, שכיכבה בראש הרשימה בשנה שעברה.

במקום השני נמצאת הזמרת אבריל לוין, את המקום השלישי מאיישת השחקנית סנדרה בולוק, ברביעי ניצבת השחקנית והקומיקאית קת'י גריפין, בחמישי כוכבת "אווטאר" זואי סלדנה, בשישי הזמרת קייטי פרי ובשביעי הזמרת בריטני ספירס. אחריהן, למקום השמיני, הגיע הגבר היחיד ברשימה – כוכב "מד מן" ג'ון האם, וסוגרות את הרשימה הזמרת ריטה אורה והדוגמנית אדריאנה לימה.

"התרגלנו לגשת לרכילות ולתמונות האחרונות על הידוענים האהובים עלינו לפי דרישה, אך עלינו לזכור שפושעי סייבר מנצלים את המגמות התרבותיות האחרונות, כגון תוכניות טלוויזיה וסרטים חדשים, כדי לפגוע בצרכנים לא חשדניים המחפשים מידע", אמר ראג' סמאני, סמנכ"ל הטכנולוגיות של מק'אפי וסיכם: "הפושעים הללו רוצים לפתות אותנו להיכנס לאתרים שאינם בטוחים העלולים להדביק מחשבים ומכשירים באופן קשה ואף לגנוב מידע אישי".

>> צפו: בן 11 פורץ בבכי היסטרי אחרי שמקבל במתנה עותק של GTA V

>> הפרסומת המדהימה שתגרום לכם לבכות