היום (שלישי) בשעות הצהריים, החור השחור במשחק פורטנייט נסגר באותה פתאומיות שבה הופיע. וכצפוי הפרק השני של Fortnite יצא לדרכו. השחקנים מוזמנים ליהנות כעת מאי חדש לגמרי, גדול ומגוון מקודמו. העדכון כולל גם יכולות חדשות כדוגמת שחייה ודייג, כלי נשק ורכבים חדשים - בהם סירה ומקל פוגו לקפיצה.

במפה יש יותר יערות, אגמים והרים שבאים על חשבון אזורים בנויים. השחקנים יצטרו לחקור את השטחים החדשים בשביל להכיר אותם. התוכן החדש אמור להעיר את המשחק לחיים לאחר תקופה מסוימת שבה נראה היה שהוא מפסיד בתחרות הפופולריות למתחרים כדוגמת PUBG או Call of Duty. 

עלטה של יותר מיממה

במשך יותר מ-24 שעות ש-Fortnite, אחד ממשחקי הפעולה הפופולריים ביותר בעולם, לא היה פעיל. זה לא קרה בגלל שחברת החשמל הישראלית החליטה להוריד את השאלטר, אלא ביוזמתה של חברת הפיתוח Epic Games. זו החליטה להפוך אירוע שהיה יכול להיות משעמם למדי - השבתת השרתים לצורך עדכון לפרק החדש - למאורע המרתק עשרות מיליוני גיימרים מסביב לעולם.

אז מה בדיוק קרה? ובכן, במהלך החודשים האחרונים כבר התרחשו בעולם של Fortnite לא מעט אירועים מוזרים והרי גורל, לרבות הופעתו המסתורית של אסטרואיד בשמי המשחק. בתחילת השבוע הנוכחי, סדרה של מקרים מוזרים עוד יותר - שיגורי טילים, פתיחתם של שערים בין-מימדיים וסערות קוסמיות, גרמה לאותו אסטרואיד להתרסק ולהרוס למעשה את האי שבו התרחש המשחק עד כה. במקומו, הופיע חור שחור הפולט מידי פעם ספרות אקראיות (לכאורה!)..

דמויות מהמשחק פורטנייט (צילום: מתוך המשחק)
דמויות מהמשחק פורטנייט | צילום: מתוך המשחק

מה שהוסיף עוד יותר לאווירת המסתורין והמתח הוא הדממה המוחלטת מצידה של Epic Games. החברה האחראית לפיתוחו של Fortnite מסרבת להעניק לשחקנים אפילו שביב של הסבר לכל מה שקורה. ציוצים ופוסטים נמחקו, מנהלי הקהילות שמרו על שתיקה מוחלטת עד שבשעות הצהריים (שעון ישראל) עלה הטריילר לפרק החדש.