מתי בפעם האחרונה עשיתם משהו פרוע? למשל – לשדוד עובר אורח ברחוב במכות, לגנוב מכונית חונה ולבצע איתה תאונות מכוונות, לירות על שוטרים בנשק אוטומטי, להטמין פצצות בבתיהם של ראשי כנופיות או סתם לצאת לנסיעה במהירות מופרזת בלי לדאוג מה יקרה? GTA 5, משחק הקונסולות ה-12 בסדרה האלימה ביותר בעולם, יצא לחנויות הלילה (ג'), ומיליוני גיימרים ומעריצים מכורים ברחבי העולם נסערים מהתרגשות.

בואו לפייסבוק של נקסטר

אין תמונה
זה באמת כזה מרגש?

מעריץ אחד שכזה הוא ילד צרפתי בן 11, שללא ספק לא עומד בדרישות הגיל המינימליות למשחק המיועד למבוגרים בלבד, זכה לקבל את המשחק מעט מוקדם מהצפוי. הסיבה היא ככל הנראה טעות בכמה רשתות קמעונאות, שהחלו במשלוח התקליטורים למזמינים המוקדמים כ-4 ימים לפני מועד ההשקה הלילה. התגובה של הילדון המפונק עושה חשק לעשות להורים שלו כמה דברים שמותרים, ובכן – רק ב-GTA.

למי שלא יודע, GTA היא סדרת משחקים של Rockstar Games, בה מגלם השחקן את דמותו של פושע רחוב המבצע מטלות שונות על מנת לעלות בסולם חברת הפושעים של העיר בה הוא נמצא. המשחקים הראשונים בסדרה יצאו בסוף שנות ה-90 וזכו להצלחה רבה, שרק הלכה ותפחה עם כל גרסא חדשה. הכותר החדש בסדרה מביא גרפיקה חסרת תקדים, עיר חדשה וגדולה במיוחד בה יכול השחקן להסתובב בחופשיות ולעשות כמעט כל מה שניתן להעלות על הדעת.

במשחק הושקעו לפי הדיווחים קרוב ל-300 מיליון דולר, והוא צפוי ככל הנראה לשבור את שיאי מכירות המולטימדיה של כל הזמנים, בהם מחזיקים היום שני המשחקים האחרונים בסדרת Call of Duty (מיליארד דולר ב-15 יום ל-Black Ops 2, ששבר את שיא מיליארד הדולר ב-16 יום של קודמו, Modern Warfare 3) והסרט אווטאר (מיליארד דולר ב-17 יום).

>> כזה סרטון עירום של מיילי סיירוס עוד לא ראיתם

>> צפו: הסרטון שיעזור לכם להשיג סמים בלי להסתבך