מלכת אסתר, המן הרשע, קאובוי, שוטר או אפילו אנה ואלזה - עם כל הכבוד לתחפושות האלו והאנשים שמתחפשים אליהן בפורים, יש תחפושות הרבה יותר טובות. הנה, תראו איך הצלחנו להביא לאולפן את סטורם מאקס-מן, דדפול, ריי ממלחמת הכוכבים וסיאל פאנטומהייב מסדרת המנגה בלאק באטלר.

האנשים שמאחורי התחפושות המושקעות האלו - דאני לי זיסר, אביב קבלי, לנה בלצ'וגוב וביאטריס ריטנבנד - הם מה שנקרא קוספליירים. קוספליי הוא קיצור של Costum Play - משחק תחפושות, ובקרב הגיקים זו תרבות שלמה.

קבלי, למשל, הוא זוכה פסטיבל Game In מאקו ותחרות התחפושות של IGN, בזכות התחפושת המושקעת שהכין לגמרי בעצמו - ונכנס לדמות קצת יותר מדי, מה שגרם לו להתפרע באולפן ולחשוף את כמה מהסודות הכמוסים ביותר על next שלא רצינו שתדעו. ריטנבנד, לעומתו, השקיעה יותר כסף מזמן והזמינה את התחפושת שלה בהתאמה אישית מתופרת במוסקבה.

כל הארבעה, יחד עם המוני גיקים אחרים בישראל, נפגשים כמה פעמים בשנה - בקיץ, בפורים, בחנוכה - כדי לחגוג את הדמויות שהם אוהבים והספרים, המשחקים, הסדרות והסרטים שבהם הדמויות מככבות.

אבל עם כל הכבוד לפורים ולכנסים של גיקים דוברי עברית - כולם נושאים את עיניהם לחו"ל, שם מתקיים למשל אירוע קומיק-קון, שמקבץ אלפים מכל רחבי העולם, ביניהם כמה משקיענים במיוחד שאפילו בונים את המכוניות של הדמויות האהובות עליהם. "שם אנחנו יכולים להיות אפילו יותר מוזרים, כי אף אחד לא מכיר אותנו", אומר קבלי.