באפיק גיימס (Epic Games) 'לא משחקים' בכל הנוגע ל-Fortnite (פורטנייט), תרנגולת מטילה ביצי הזהב של החברה, כשהיא תובעת עובד לשעבר שעבד בחברה לאחר שזה הדליף פרטים אודות הפרק השני של המשחק.

בסוף העונה העשירית של משחק הבאטל רואיל הפופולרי כחלק מאירוע שנקרא 'הסוף', מטאור התרסק על עולם המשחק וגרם לפתיחה של חור שחור ששאב את הדמויות, המפה ואפילו התפריטים.

כחלק ממאמץ שיווקי מרשים של המפתחת אפיק גיימס הוחשכו כל הערוצים החברתיים הקשורים ל-Fortnite כשכולם מציגים את החור השחור ולא ניתן מענה ללקוחות או לציוצים כחלק ממהלך שנועד להגביר את הצפייה לקראת הפרק החדש של המשחק.

את החגיגה של אפיק מעט קלקל ונאלד סויקס, עובד לשעבר של החברה ששימש כבודק חווית משתמש, זה צייץ בחשבון הטוויטר הפרטי שלו "שיחקתי בעונה 11 ואני יכול לספר לכם פרטים חדשים" כשלאחר מכן על פי החשדות הוא פתח חשבון אחר דרכו הוא הדליף פרטים אודות המפה החדשה, השינויים והחידושים שהביא עימו הפרק החדש של המשחק.

פורסם ב-TGspot

עוד ב-TGspot

הטלפון של Red הוא היסטוריה: יצרנית המצלמות פורשת מתחום הטלפונים

פייסבוק החלה בניסוי להצגת חדשות בלשונית ייעודית

סויקס כעת נתבע על ידי אפיק בטענה שזה הפר את חוזה הסודיות עליו היה חתום שכן הפעולות שלו על פי כתב התביעה "גרמו להפחתת ההתרגשות וההתלהבות של שחקני המשחק והקהל, שעלול לגרום להם לעבור למשחקים מתחרים". סכום התביעה אגב טרם נקבע שכן אצל המפיצה טוענים כי "זו ממשיכה לספוג נזקים בסכום שייקבע".