המשחק Call of Duty
135 שעות בלי הפסקה

אוקן קאיה, אוסטרלי, אב לשניים, ועכשיו גם שיאן עולם. הבחור בן ה-28 שבר את השיא העולמי במשחק רצוף, כששיחק 135 שעות בלי הפסקה במשחק היריות Call of Duty. השיא נשבר באופן בלתי רשמי, מיכוון שבגינס עדיין לא אישרו אותו, אבל אין ספק שזה הרבה יותר מהשיא הקודם של 120 שעות ו-7 דקות שנשבר על ידי צמד הקנדים במרץ האחרון.

כדי לכבוש את השיא החשוב, קאיה שביומיום מוכר בחנות אונליין באוסטרליה, נעזר בבוס שלו, שראה במבצע הזדמנות מצוינת ליחסי ציבור. הגיימר קיבל על חשבון הבוס שבוע חופש וחדר ישיבות ריק על מנת שלא יפריעו לו בזמן המשחק. בעמוד הפייסבוק של החנות עקבו אחרי שבירת השיא ודיווחו עליו בשידור חי לאוהדים.

אוקן קאיה, שבר שיא במשחק Call of Duty (צילום: huffingtonpost.com)
"שרירי הידיים שלי החלו להתכווץ". אוקן קאיה | צילום: huffingtonpost.com

על פי חוקי גינס, לשחקן מותר לקחת הפסקה של עשר דקות בכל שעה. מידי פעם קאיה ויתר על כמה הפסקות על מנת לקבל הפסקת שינה אחת ארוכה יותר. בראיון לסוכנות הידיעות AP הוא סיפר: "שרירי הידיים שלי החלו להתכווץ והייתי צריך לחבוש אותן". הוא הוסיף: "אפילו חשבתי לרפד את שלט המשחקים שלי".

קאיה גם עבר אימונים ברגליים כדי לעשות קצת התעלמות בזמן שהוא משחק על מנת שלא להרגיש בחילה מכך שהוא לא עושה כושר שעות ארוכות. בגינס הודיעו כי המשחק הזה אכן נרשם כמועמד, אבל תהליך האישור יכול לקחת קצת זמן.

בואו להיות החברים של נקסטר בפייסבוק ולא תפספסו אף סיפור