הכינו את האצבעות: פקמן, אחד המשחקים האהובים בהיסטוריה, חוזר למסכים הביתיים עם מצב משחק חדש ומעניין במיוחד.

 

אמש (ב') הודיעה חברת Bandai Namco, בעלת הזכויות על סדרת משחקי פקמן, על גרסה חדשה למשחק שתצא ב-21 ביוני, יום הולדתו ה-36. המשחק החדש יתבסס על אפליקציית Pac-Man 256, ששוחררה באותו תאריך בשנה שעברה לכבוד יום ההולדת ה-35 ויועדה לסמארטפונים וטאבלטים. אלא שגרסת המשחק למחשבים ולקונסולות הדור הנוכחי - פלייסטיישן 4 ואקס-בוקס 1 - תביא איתה חידוש מרענן: משחק קבוצתי.

במצב החדש יוכלו ארבעה שחקנים לשחק יחד על אותו מכשיר, כאשר כל אחד מפעיל פקמן משלו וכולם יחד צריכים לאכול את כל הנקודות הצהובות על הלוח תוך התחמקות מרוחות הרפאים. משחק קבוצתי יהיה זמין רק באופן מקומי (על מכשיר אחד) ולא דרך הרשת, לא ברור אם מתוך כוונה לגרום לגיימרים לבלות זמן יחד או מתוך עצלנות לפתח שרת שיעדכן את כל השחקנים בקבוצה בכל מהלך של מי מהם בו-זמנית.

Pac-Man 256 למחשבים וקונסולות מפותח על ידי הסטודיו האוסטרלי Hipster Whale, שפיתח את משחק הסמארטפונים באותו שם בשנה שעברה כמו גם את המשחק הפופולארי Crossy Road. הוא יהיה זמין להורדה דרך חנות המשחקים Steam במחיר של 5 אירו (כ-21.5 שקל). במקביל, יזכו גם שחקני הסמארטפונים להשתתף בחגיגת יום ההולדת למשחק האגדי עם מחירים מוזלים על רכישות מתוך האפליקציה.