זוכת אירוויזיון 1979 גלי עטרי, וזוכת אירוויזיון 1998 דנה אינטרנשיונל הן בנות דודות רחוקות. הן לא קרובות מדרגה ראשונה אמנם, אלא מדרגה שלישית עד חמישית. כך גילתה חברת MyHeritage הישראלית, שעוסקת בבניית עצי משפחה ובבדיקות DNA ביתיות - וערכה בדיקה מעמיקה לשתי הזמרות. 

החברה חקרה את היחסים המשפחתיים של חלק מהמוזיקאים והמוזיקאיות שהופיעו במהלך השבוע האחרון באירוויזיון. כשלקחו את נטע ברזילי לחקר 7 דורות אחורה, גילו שמשפחת אביה שינתה את שם המשפחה המקורי מ"שפיזאייזן" ל"ברזילי", המשמעות של שניהם זהה: נפח. חוקרי החברה טסו וצילמו בפולין את בית מגורי הסבא-רבא שלה, נתן ברזילי, שחי בעיר טומשוב-לובלסקי, סיפר רועי מנדל - תחקירן בחברה.

מצד משפחת אמה, סבא של סבא של נטע בנימין סרור, היה במקור מטריפולי, לוב. שם היה בעל בית חרושת לסבון. חוקרי החברה איתרו והציגו בפניה סבון בן 100 שנה מאותו מפעל, שמוצג במרכז מורשת יהדות לוב באור יהודה.  בעקבות המחקר נטע גילתה שהיא קשורה משפחתית ליותר מ-7,000 איש הפזורים בשישים מדינות ברחבי העולם, ושהיא 1.5 אחוז אירית.

עוד גילו בחברה כי אחד מאבותיה של נציגת שבדיה, שישה דורות אחורה גילינו שהאב הקדמון שלה היה המצלצל בפעמון של העיירה. אצל דארוד (DAROOD), צמד פיני שהשתתף השנה, - לדיג'יי יש בכלל שם משפחה אחר לגמרי ממה שהוא מכיר כי סבא רבא רבא שלו עבד אצל אלמנה וכשהיא נפטרה הוא פשוט אימץ את השם לעצמו. 

סליון דיון שייצגה את שוויץ באירוויזיון 1988, ומדונה שהופיעה בגמר שנערך בישראל בשבוע שעבר, גם קשורות משפחתית - הן בנות דודות מדרגה שמינית. בני אנדרסון שזכה עם להקת ABBA השוודית באירוויזיון הוא בן דוד מדרגה 21 של מדונה ויש עוד 5 זוכי אירוויזיון שקשורים אליה משפחתית.