סמסונג ממשיכה להתגרות בנו עם מתאבנים לקראת חשיפת סמארטפון הדגל החדש שלה עוד שבוע וחצי. ביום שישי היא שחררה סרטון טיזר נוסף למכשיר, ה-Galaxy S6, והפעם היא מתמקדת בעיצוב. בסרטון החדש, שכמו הקודם גם הוא עלה לחשבון הטוויטר של החברה, מלווה בסלוגן TheNextGalaxy#, נרמז כי המכשיר יהיה מיוצר ממתכת.


 

את הדברים אנו לומדים מהסצינות השונות המציגות את החומרים שמהם מיוצר המכשיר, כמו זכוכית ואלומיניום, כאשר המשפט I am crafted from the beautiful things I see around me ("אני בנוי מהדברים היפים שאני רואה סביבי") לא משאיר הרבה מקום לספק. מעניין לציין כי צידו של המכשיר, המוצג בסיום, לא תואם לתמונה מההזמנה לאירוע, שהציגה מכשיר בעל צורה המזכירה אפרכסת טלפון או ברק. הדבר עשוי לאשר את קיומם של שני דגמי דגל חדשים - אחד בעיצוב מסורתי ואחד בעל מסך הגולש לצדדים.

סרטון נוסף, שעלה אמש, מראה גם הוא לכאורה כיצד מורכב המכשיר, ונראה שמלבד זכוכית ומתכת רואים בו שיטות ייצור כמו שימוש בחוליות מתכת, יציקה ומסך שתופס את כל שטח הפנים מלבד "סנטר" המכיל את המיקרופון והלוגו בתחתית, בדומה לסדרת ה-G של LG.


 

בטיזר הקודם סמסונג רמזה על כך שהיא תספק יכולות צילום גבוהות, דבר המתחבר מאוד לשמועות כי היא תספק חיישן של 20 מגה פיקסל. המכשירים ייחשפו בתערוכת המובייל השנתית בברצלונה ב-1 למרץ.

הכתבה התפרסמה במקור באתר TGspot