זה לא סוד שחברת סמסונג עובדת בימים אלה על טלפון מתקפל חדש, שהיה מבוסס על מסך גמיש בעל יכולת לשנות זוויות. דיווחים אפילו טוענים כי החברה הציגה את המכשיר בחשאיות מאחורי דלתיים סגורות בתערוכת CES 2018, וכי הייצור ההמוני שלו אמור להתחיל בקרוב, לקראת השקה בסוף השנה או בתחילת השנה הבאה.

במקביל, באתר ההולנדי LetsGoDigital, שהדליף בעבר מידע על המכשיר, נחשפו איורים חדשים שמציגים את הדרך בה הטלפון יתקפל ויתפקד. מדובר בשרטוטים צבעוניים שליוו את בקשת הפטנט של סמסונג עבור המכשיר. מעבר לצורתו המאורכת של המכשיר ולזווית הקיפול שלו, האיורים אף חושפים כי המכשיר, ששמו הזמני הוא Galaxy X, אמור להגיע עם מסך 7.3 אינץ' בטכנולוגיית OLED.

לפי השמועות, המכשיר משתמש בתצוגת פולימיד - חומר שמשמש בעיקר לבידוד כבלי אלקטרוניקה - כדי לאפשר מסך גמיש. החומר הזה קל, גמוש ועמיד בפני חום וכימיקלים.

שמועות נוספות טוענות כי המכשיר יגיע עם עט סטיילוס, מה שהביא רבים להעריך כי ה-Galaxy X לא יהיה מותג נפרד אלא ישולב בתוך סדרת ה-Note של החברה. זאת בהמשך לדברים שרמז בעבר די ג'יי קו, ראש חטיבת המובייל של סמסונג, שטען כי "לסמסונג יש טלפון מתקפל במפת הדרכים כחלק מסדרת ה-Note, ואנחנו עובדים כרגע לפתור סדרה של מכשולים לקראת השקה בשנה הבאה".

ההערכות הן שגם אם סמסונג תכריז על המכשיר ברבעון השלישי של השנה, הוא לא יושק לציבור עד שנת 2019.

הכתבה פורסמה במקור באתר TGspot

עוד ב-TGspot:
שיחקנו עם סמארטפון בעל שני מסכים שהופכים לאחד ענק
הסמארטפון הזה הופך למחשב בצורה הכי חמודה שיש