מכשירים כמו זה שבתמונה לא יגיעו לשוק השנה. גם לא בשנה הבאה. וזה לא בגלל שהם חלום רחוק. להיפך: בכיר בסמסונג אומר שהטכנולוגיה קרובה, אבל כרגע פשוט אין בה צורך.

לפי העיתון קוריאה הראלד, ביום שלישי אמר מנהל חטיבת המסכים של סמסונג, קים טיי-וונג, בכנס Display TechSalon בסיאול, כי כרגע החברה מתמקדת במסכים חסרי שוליים. "מכיוון שכרגע המסך חסר השוליים נמכר טוב, יש לנו עדיין די זמן לפתח מסך מתקפל. הטכנולוגיה צפויה להגיע לבגרות בסביבות 2019".

לשאלת כתב העיתון ענה קים כי מעבר לעובדה שכרגע סמסונג מוכרת מספיק מסכים בטכנולוגיות הקיימות, עדיין יש כמה מכשולים בדרך לשילוב מסכים גמישים או מתקפלים במכשירים.

ב-2013 האמינה סמסונג, לפי מפת הדרכים שלה שפורסמה בנובמבר של אותה שנה, כי עד 2016 כבר יהיו לה סמארטפונים עם מסכים מתקפלים. מאז תחילת 2011 הציגה החברה מסכים גמישים בתערוכות רבות, וגם המתחרות LG (ב-2016), שארפ (ב-2012), סוני (ב-2010), טושיבה (ב-2010) והיטאצ'י (ב-2004!) כבר הציגו מסכים כאלה. אלא ששילוב שלהם במכשירים הוא משימה קשה מאוד.

מומחה בתחום אמר להראלד כי בשלב הראשון, כנראה שהמכשירים המגמישים יתקפלו רק לצד אחד, ורק בשלב מאוחר יותר יגיעו מסכים שמסוגלים להתקפל לשני כיוונים.