זה יקרה בשישי הקרוב במקביל בניו יורק, בסן פרנסיסקו, בלוס אנג'לס ובתל-אביב: יום אחד של התנתקות מהדיגיטל. מכניסת השבת עם השקיעה בשישי ועד יציאתה, יממה מאוחר יותר. אבל אל חשש - הגרסה התל אביבית לא קוראת לנו לשבת בבית ולבהות בנרות השבת. להיפך: אחרי שקברנו את עצמנו בתוך המסכים, ה"יום לא דיגיטלי" יהיה עמוס אירועים שנועדו להפוך את היום נטול הסמארטפון לפאן אחד גדול.
אמנים ברחובות תל אביב: עשרות מוזיקאים, ציירים ואמנים יתפרסו ברחובות ובשדרות במהלך הצהריים ויאפשרו לכל אחד ליהנות מאמנות באופן פשוט וישיר.

יום לא דיגיטלי
יום לא דיגיטלי

 

מספר ברים בתל אביב, בכפר סבא, באשדוד וברמת ישי יקדישו את שישי בערב לחגיגה נטולת דיגיטל:

- במועדון ה-BUXA בשדרות רוטשילד 31 בתל אביב תיערך "המסיבה הרשמית" שתחל ב-23:00 ותכלול הופעות של להקות ודי.ג'יי. אין כניסה עם טלפונים סלולריים ובמקום אין אופציה לשמירת חפצים. מוטב להשאיר אותם בבית.

- בפסאז' באלנבי 94 בתל אביב יתחלפו על העמדה די.ג'יי. גט דאון אדיטס מאירלנד לצד אפיק נעים, אייל רוב, אליעזר וקלצ'קין (לפרטים מלאים). החוגגים יתבקשו להתחייב בכניסה שלא להשתמש בסמארטפונים, ויקבלו צ'ייסר מתנה. אזורים מיוחדים יוקצו לשימוש בסמארטפון, למי שחייב. הכניסה בחינם עד חצות. אחרי כן – בתשלום של 30 שקלים.

דיאטה דיגיטלית
מתנתקים

- גם מועדונים נוספים ברחבי העיר מצטרפים לאירוע: השסק, הדלי, סנדרה מילר, איסמי סלמה ועוד.

בשבת בבוקר ישתתפו ביום הלא דיגיטלי גם מספר בתי קפה ברחבי העיר. כאן כל הפרטים על כל האירועים של יום לא דיגיטלי, וגם אנחנו ב-NEXTER נמשיך לעדכן באירועים.

איך עוד אפשר להשתתף?

בא לכם לספר לכולם בשביל מה אתם מתנתקים? אתם מוזמנים להוריד את השלט הזה, לכתוב בו מה שתרצו, להצטלם איתו ולפרסם בעמוד הפייסבוק שלנו. בואו תצטרפו לגלריה המתרחבת של אנשים עם סיבות להתנתק.

ואם יש לכם בית קפה, מסעדה או בר וגם אתם רוצים להשתתף, צרו קשר עם שי נצר ממארגני האירוע, והוא כבר יראה לכם איך עושים את זה.