פעם התלהבנו נורא מהיכולת לשלוח לחברים אייקונים של פרצופים מחייכים בצ'טים. אחר כך השתדרגנו עם שיתוף של תמונות גנריות עם כיתובים מצחיקים ברשתות החברתיות. עכשיו, הדבר החם הוא ליצור גיפים - אותן אנימציות שמתנגנות בלופ אינסופי ויכולות להראות וידאו מצולם או סדרת תמונות שהודבקו יחד לרצף נחמד. אותן עדיין מורכב יותר ליצור - אך אל דאגה, אנחנו כאן כדי למצוא לכם את הדרך הפשוטה ביותר.

היכנסו ללשונית Video to GIF באתר ezgif, בחרו קובץ וידאו מהמחשב ולאחר מכן לחצו על כפתור ה-Upload הכחול.

לאחר ההעלאה יופיע הווידאו שלכם בנגן שמתחתיו ממשק חיתוך מינימליסטי. אם ברצונכם לבחור רק קטע מתוך הווידאו, בחרו תוך כדי נגינה את נקודת ההתחלה ונקודת הסיום הרצויות. לסיום לחצו על כפתור ה-Convert to GIF הכחול.

עתה, תוכלו לבצע שינויים אחרונים לפני הורדת התמונה (משמאל לימין): לחתוך את התמונה, לשנות את גודלה, להפחית את כמות הפריימים כדי להפוך את הקובץ הסופי לקטן יותר,להוסיף פילטרים, לשנות מהירות, לשמור כל פריים בנפרד ולהוסיף כיתוב בסגנון מם - אבל רק באותיות לטיניות. לסיום תוכלו לשמור את התמונה על ידי לחיצה על הכפתור הירוק, ולהעלות אותו לפייסבוק או לכל מקום אחר שתרצו.

וזו התוצאה שקיבלנו בסיום:

אם אתם רוצים קצת יותר שליטה ולא מפחדים מממשק טיפה יותר מורכב, באתר Imgflip תוכלו ליצור גיפים גם עם כיתובים בעברית, באורך ואיכות בסיסיים, או לעלות רמה ולהשתמש בחומרים ארוכים יותר ובאיכות גבוהה יותר תמורת תשלום.

עכשיו תורכם.