בתחילת השנה הנוכחית, הכריזה נטפליקס (Netflix) על העלאת מחירי חבילות הצפייה שלה בארצות הברית בשיעור של עד כ-18%. בנציגות המקומית של החברה מיהרו אז להבהיר כי "עליית המחיר בארצות הברית אינה מובילה להעלאת מחיר ספציפית בישראל", אולם קצת פחות מחודשיים אחר כך ונראה כי הזינוק במחירים הגיע גם לכאן, בשקלים.

נטפליקס, מחירים, טבלה,
מחירי נטפליקס 2019

לקוחות חדשים המבקשים להצטרף לשירות נטפליקס החל מהיום מתבקשים לכאורה לשלם תעריפים גבוהים משמעותית ביחס לעבר. באופן מעט מוזר, קיימים שינויים קלים בתעריפי החבילות המוצגים ללקוחות, או בכניסה ממכשירים שונים, אולם בכל מקרה מדובר בעלייה של בין 10% ל-25%, בהתאם לסוג החבילה.

לדוגמה, חבילת הבסיס, המציעה אפשרות צפייה במסך יחיד באיכות SD, תומחרה בעבר ב-29.9 שקלים, וכעת מחירה ייה 32.9 או 35.9 שקלים לחודש. מחיר חבילת הביניים, הכוללת צפייה באיכות HD על שני מסכים, מטפס מ-39.90 שקלים ל-46.9 עד 49.9 שקלים לחודש. ואילו חבילת הפרימיום, לצפייה באיכות 4K על עד ארבעה מסכים במקביל, מזנקת במחירה מ-49.9 שקלים בחודש, ל-60.9 עד 62.9 שקלים בחודש.

עם זאת, מתברר כי מדובר שוב בניסוי כלים וכי בחברה טענו שבסופו של דבר, גם אם לקוח יחליט לרכוש את החבילה במחיר החדש – בפועל הוא יישלם את המחיר הרגיל.

פורסם ב-TGspot

עוד ב-TGspot

אלה המשחקים החינמיים לחודש מרץ ב-PlayStation Plus ו-Xbox Live
גוגל מחזירה את קיצור הדרך להקלדת כתובות אתרים

מהחברה נמסר בתגובה: "אנו בודקים מחירים שונים על מנת להבין יותר טוב איך צרכנים מעריכים את נטפליקס. לא כולם יראו ויעברו את הניסוי ויתכן כי מעבר לניסוי המחירים לא יעלו. המטרה שלנו היא לודא כי נטפליקס תמיד תהיה שוות ערך למחיר המוצע." אמרה נטפליקס בתגובה.