שירות הזרמת הסרטים והסדרות נפתח הערב (ד') ל-130 מדינות חדשות סביב העולם, ובהן גם ישראל, כך הודיעה החברה במסיבת עיתונאים שערכה לפני שעה קלה בלאס-וגאס בפתיחת תערוכת CES 2016 לקהל. השירות יהווה תחרות קשה ליס, הוט וסלקום TV. בנטפליקס אפשר לצפות בסרטים וסדרות במחשב, בטלוויזיות חכמות, בסלולרי ובטאבלטים.

נטפליקס (צילום: ap)
נטפליקס | צילום: ap

עוד באותו עניין:

בנטפליקס יש מאגר עצום של עשרות אלפי סרטים וסדרות, בעיקר מארצות הברית. רוב הסדרות בשירות הן בנות שנה ויותר, אולם יש גם סדרות מקוריות כמו בית הקלפים, כתום זה השחור החדש, נרקוס ורבות אחרות. ב-2016 ייצאו 31 סדרות חדשות ועונות חדשות של סדרות קיימות, וכן 24 סרטים.

השירות עולה בארה"ב 8-9 דולר לחודש (כ-35 שקלים, שהם פחות מיס, הוט וסלקום טיוי), אך לא נמסר כמה יעלה בישראל. האפליקציה כבר זמינה בחנויות הישראליות, אולם כרגע רק בערבית ובאנגלית (לא בעברית), וישראל עדיין לא מופיעה במדינות הנתמכות באתר של נטפליקס. אם כי אפשר להירשם לשירות.

"אנחנו שמים את הכוח בידיים של הצרכנים", אמרו בהכרזה. "והם יכולים לצפות בטלוויזיה בכל זמן, בכל מקום, בכל מכשיר".

נטפליקס התחילה את דרכה כשירות של השכרת DVD באמצעות הדואר, ובהמשך התחילה לאפשר לצפות בסטרימינג במחשב בסרטים וסדרות שקנתה ממקורות אחרים. בשנים האחרונות הפכה נטפליקס לספקית תוכן ומשדרת תכנים מקוריים, בדומה לערוצי טלוויזיה אחרים בארצות הברית.