הסטארטאפיסט קולין קרול בן ה-34 נמצא בסוף השבוע ללא רוח חיים בדירתו. סיבת המוות על פי הדיווחים בעולם היא מנת יתר של סמים, ככל הנראה קוקאין והרואין. ב-TMZ ו-Variety מדווחים שבת זוגו פנתה למשטרה לאחר שלא הצליחה להשיג אותו. השוטרים הלכו לדירתו אחרי חצות ומצאו את גופתו, כשליצדו כלים לצריכת סמים.

קרול היה ממייסדי Vine - רשת חברתית שבה מפרסמים סרטונים של 6 שניות. Vine נמכרה מעט אחרי ייסודה ב-2012 לטוויטר, ונסגרה סופית כעבור כ-5 שנים. היום האתר משמש רק ארכיון לסרטונים שהועלו אליו בשנות פעילותו.

קרול פוטר מטוויטר ב-2014 לאחר האשמות על יחסים לא נאותים כלפי עובדות בחברה, והקים עם שותפו את HQ Trivia - משחק שהיה מאוד פופולרי במהלך 2018, וסחף מאות אלפי גולשים. גם ב-HQ קרול התמודד עם תלונות של עובדות שלו.

ב-HQ, השחקנים מצטרפים פעמיים ביום לשאלון טריוויה, ומי שמצליח לענות על כל השאלות ולא ליפול באמצע, מתחלק בפרס כספי שנע בין עשרות דולרים למאות אלפי דולרים.

אמש לא התקיים משחק. המנחה, סקוט רוגאוסקי פנה לגולשים, בישר על מותו של קרול, והספיד אותו "החבר והמייסד שלנו נפטר הבוקר בגיל 34. הוא היה איש חזון אמיתי ששינה את כללי המשחק פעמיים. לראשונה עם ויין, ושנית עם האפליקציה הזו שאתם אוהבים, ולא הייתה קיימת אלמלא קולין (...) הוא היה איש מלא חמלה ונדיבות, ומותו משאיר אותו המומים ועצובים".

רוגאוסקי סיפר שקרול אהב חיות והיה מביא את הכלב שלו טייטור למשרד. הפרס הכספי של הטריוויה של אמש, 25,000 דולר נתרם ל-humane society (ארגון למען בעלי חיים) לזכרו של קרול.