לקוחות של אמזון מפלורידה הופתעו מאוד כשפתחו את החבילה שהגיעה לסף דלתם בחודש שעבר. בני הזוג, שמתגוררים בעיר אורלנדו, הזמינו מהאתר ארבעה מכלי אחסון מפלסטיק - אך כשפתחו את החבילה הם מצאו בה, בתוך המכלים שהזמינו, 30 קילו של מריחואנה.

"אנחנו אוהבים את אמזון ועורכים הרבה קניות באמזון", אמרה האשה, שהעדיפה להישאר בעילום שם, לרשת הטלוויזיה המקומית WFTV. היא סיפרה כי היא וארוסה הזמינו את המכלים לצורכי אחסון. ואולם כשהחבילה הגיעה לביתם, הם ידעו שמשהו לא כשורה. "זה היה כבד מאוד, כבד יותר מהמשקל של ארבעה מכלים ריקים", אמרה. המריחואנה היתה ארוזה בשקיות פלסטיק בתוך מכלים שחורים.


המשטרה עדיין חוקרת את המקרה. בני הזוג פנו לאמזון, אך נאלצו לנהל תכתובות אימייל במשך חודש, עד שקיבלו כפיצוי שובר של 150 דולר. השניים, שמגדירים את עצמם כלקוחות קבועים של אמזון, עדיין דורשים התנצלות על המקרה, שלדבריהם עלול היה לסבך אותם עם עבריינים מסוכנים, והסבר כיצד המריחואנה הגיעה לחבילה שהזמינו.

נציג מטעם אמזון אמר לרשת הטלוויזיה המקומית של ABC כי צוות שירות לקוחות בחברה עבד ישירות מול בני הזוג וישתף פעולה עם רשויות אכיפת החוק בחקירת המקרה.

לכתבה המקורית ב-TheMarker

עוד ב-TheMarker:
המתחרה של גטטקסי גייסה מיליארד דולר מגוגל
למה שילמה אינטל 15 מיליארד דולר על מובילאיי?