קייטי פרי באיביי
אתר בת של איביי ירכז את כל המכירות הפומביות של הכוכבים. הדף של קייטי פרי | צילום: אתר רשמי

אתר איביי פותח אתר בת חדש שמוקדש במלואו למפורסמים. האתר יתמקד במכירות פומביות שקשורות לכוכבים בלבד.

הרעיון הוא לא חדש וכבר שנים איביי משמשת כפלטפורמה הכי פופולארית למכירה של פריטים שקשורים לכוכבים, החל מהזויים כמו למשל חתיכת טוסט של ג'סטין טימברלייק, מסטיק לעוס של בריטני ספירס ועד לפריטים הזויים אפילו יותר כמו אוויר הנשימה של בראנג'לינה. (קליק לרשימה המלאה).

עכשיו החליטו באיביי לנצל את הפופולאריות הזו למען מטרה טובה, ריכזו את כל המכירות והכסף שירווחיו ייתרם למען צדקה לפי בחירת הכוכבים.

המשתתפים הראשונים שישיקו את האתר הם כוכבים כמו בראד פיט שמוכר מפגש איתו תמורת סכום "סמלי" של 10 אלף דולר, אותם הוא מתכנן לתרום למען נפגעי הוריקן קתרינה, כוכבת הסדרה 'גיבורים' היידן פנטייר שמוכרת תמורת 1,500 דולר הזמנת VIP לצפייה במשחק פוטבול איתה כמובן, השחקן רוברט דובאל שימסור את הכסף לילדים נזקקים, הזמרת קייטי פרי שמתכננת לתרום את הכסף לארגון הצלב האדום וכריסטנה אגילרה למען מלחמה נגד רעב בעולם.  

למכירה באיביי - מפגש עם בראד פיט
הכל למען צדקה כמובן. הצעת הפגישה האישית עם בראד פיט באיביי | צילום: אתר רשמי

ריצ'ל פרהאם, מנהל השיווק של איביי בצפון ארה"ב אמר כי זרוע הצדקה של החברה גייסה מעל 51 מיליון דולר רק בשנה האחרונה וכ-280 מיליון בסך הכל: "אנחנו יודעים שהרבה לקוחות מגיעים לאיביי בצורה ממוקדת כדי לרכוש מוצרים שהרווח מהם ייתרם לצדקה וגם כדי לחפש מכירות מעניינות שקשורות לכוכבים האהובים עליהם", והוסיף: "במשך שנים רבות איביי היתה פלטפורמה פופולרית גם לכוכבים עצמם כדי למצוא דרך לגייס כסף ולתרום לארגוני צדקה לבחירתם".

חשוב לציין כי איביי נוהג בשקיפות מלאה ובכל מכירה פומבית ניתן לקרוא באופן מפורט ביותר כיצד ולמען איזו מטרה נתרם הכסף. 

היידן פניטייר באיביי
לצפות במשחק פוטבול עם היידן פניטייר תמורת 1,500 דולר | צילום: אתר רשמי

>> כל המידע על קנייה חכמה ברשת 

>> תוכנה חדשה קוראת את הסמסים שלכם ממרחק של 60 מטרים