מסורת מתיחות האחד באפריל של גוגל ממשיכה גם השנה והפעם ענקית החיפוש יצאה מגדרה והודיעה על לא פחות מתשעה שירותים חדשים - חלקם פיקטיביים לגמרי ואחרים אפילו עובדים.

גוגל TAP

ההשקה הפיקטיבית הראשונה היא אפליקציית מקלדת מדהימה בשם ג'ימייל טאפ ללא אותיות ומספרים שבנויה בקוד מורס.

במקום 26 תווים במקלדת QWERTY הסטנדרטית, הטאפ כוללת רק שני תווים, נקודה וקו, כפי שמקובל בקוד מורס והיא אפילו זמינה להורדה לאייפון ואנדרואיד.

גוגל MAPS

שירות נוסף שזכה למתיחה הוא שירות המפות של גוגל שעבר שינוי ענק כדי להתאים לקנסולת נינטנדו העתיקה. וכך בעזרת הקונסולה ניתן לשלוט במפות שעברו גם מהפך עיצובי גדול.    

Screen Shot 2012 03 31 at 8.17.25 AM 520x352 Googles first April Fool this year is brilliant: Maps 8 bit for the NES

חיפוש מאוד מתקדם

גוגל לא מוותרת גם על מתיחה למוצר הדגל שלה, מנוע החיפוש. החברה השיקה מנוע חיפוש מתקדם מאוד שככל הנראה מגשים את כל החלומות שלה בנוגע ליכולות החיפוש המתקדמות.

במנוע המתקדם למשל ניתן למצוא אפשרויות כמו מציאת עמודים שכוללים "מילים שרשמנו כמעט אבל לא לגמרי"  או אתרים שכוללים "סאב-טקסט או רמיזה" לשאילתה שרשמנו ועוד שלל אפשרויות חיפוש מוזרות.

בנוסף מאפשר המנוע לחפש אתרים עם לפי פונטים מסוימים ואפילו צבעי רקע שאתם יכולים להגדיר. מה קורה כשלוחצים על חיפוש? נפתח עמוד מתיחות האחד באפריל של גוגל.

הדפדפן כרום עם שני עכברים  

חולמים על מולטי טאסקינג? לגוגל יש פיתרון, או לפחות מתיחה. הדפדפן שלה כרום עובר מהפך ופותח עבורכם אפשרות להשתמש לא באחד אלא בשני עכברים. נסו את זה כאן.  

מכונית המרוצים של גוגל

בהמשך לפרויקט המכונית ללא נהג האמיתי של גוגל שקיים כבר משנת 2010, סרגיי ברין, אחד המייסדים של גוגל הודיע כי החברה חתמה על שיתוף פעולה עם נאסקאר, הגוף הגדול שאחראי על מרוצי המכונית בארה"ב והם משיקים מכונית אוטומטית שיכולה לנהוג בתוך מסלול מרוצים ובמהירויות תואמות של מעל 320 קמ"ש. כל זה בזמן שהיא מוקפת במכוניות אחרות שמתחרות מולה עם נהגים אמיתיים. הכירו את גוגל RACING.

ואם אתם לא מרוצים ממזג האוויר, הכלי החדש של גוגל יאפשר לכם לשנות אותו. קליק

רוצים לנוע ממקום למקום  בלחיצת עכבר? לגוגל כרום יש תוסף לזה. מוצאים את המיקום בגוגל, לוחצים TELEPORT  ומגיעים למקום המבוקש.

Teleport to Japan's finest sushi!

פרויקט גוגל סטריט ROO באוסטרליה במסגרתו יותר מאלף קנגורו יזכו במצלמה פאנורמית של 360 מעלות שתחובר לראשן של ותצלם את העולם דרך נקודת מבטן.   

מזמינים הביתה  DVD של יוטיוב

למרות שמהותו של יוטיוב היא זמינות כל הווידאו ברשת, לכבוד האחד באפריל גוגל מציעה שירות שיהפוך את כל הסרטונים ביוטיוב לאוסף של דיסקים בהם ניתן לצפות במכשירי ה-DVD הביתיים.  בסרטון הההסבר מבטיחה גוגל שהמשתמש אינו מאבד את החוויה האינטראקטיבית למרות שאתם לא מחוברים בכלל לרשת. ויש לו אפשרות לשלוח מכתב (כן) במעטפה מיוחדת ועליו להדביק אגודל ירוק כלפי מעלה, אם אהבתם את הסרטון ואדום כלפי מטה אם לא. כמו כן ניתן לרשום תגובה והיא תישלח (במכתב) ישירות למי שפירסם את הסרטון.

אם תהיתם כמה דיסקים תקבלו לביתכם, לגוגל יש תשובה: 175 משאיות מלאות של דיסקים יגיעו לביתכם אחרי שתירשמו לשירות. ואם אכן תירשמו לשירות ותזמינו את הדיסקים זו ההודעה שתקבלו:

Due to heavy demand, your anticipated delivery date is: JUNE 16, 2045 כלומר, המשלוח שלכם יגיע ב-16 ביוני 2045. אנחנו כבר לא יכולים לחכות.

>> כל מה שצריך לדעת על האחד באפריל