1. ללכוד דבורים בבועות סבון

עוד בשנות התשעים פרי חאלים היה אמן פלאש מחונן, שנודע במשחקי הדפדפן הקטנים והמקסימים שלו. אחד היותר מרגיעים שבהם, הוא Bubble Bees, שבו המטרה היא ללכוד דבורים בתוך בועות סבון, על רקע של שדה חמניות כשכל זה מלווה במוזיקת פסנתר. רק מלכתוב את התיאור הזה נעשינו יותר רגועים. ולמי שרוצה לנסות עוד משחקים מרגיעים שלו – כאן.

2. מחולל רעש לבן וגשם

רעש לבן הוא הרעש הסטטי שאנחנו מקבלים כשאין שידורים בטלוויזיה (מישהו זוכר שהיה פעם דבר כזה? שידורי טלוויזיה אנאלוגיים? בלי ממיר?), או בין התחנות ברדיו. יש אנשים שרעש לבן ורעשים דומים עוזרים להם להתרכז ולהירגע, ואפילו מסייעים לשינה. יש ברשת הרבה אתרים שמחוללים רעש לבן, אבל הנה אחד שנותן את הרעש הלבן של הטבע: גשם. 

via GIPHY

3. משחקים להוציא עצבים

היה לכם יום מעצבן בעבודה? הבוס גורם לכם למועקה? המחשב נתקע? אתכם בכעסכם. אז למה שלא תרביצו להם?

להרביץ לבוס באמת אנחנו לא ממליצים, שמענו שזה עלול להוביל לפיטורין. אבל לחבוט בבוס וירטואלי למוות כדי להוציא עצבים – למה לא? אם להתעלל בבובת וודו שלו זה יותר הקטע שלכם, אפשר גם. ואם המחשב הוא זה שמעצבן אתכם, אתם יכולים להרביץ גם לו.

via GIPHY

 

4. מדיטציה מקוונת

נשמו עמוק ו...אוווווםםםםםםםם. אם אתם צריכים מישהו שיעזור לכם עם מדיטציה, האתר הזה מכיל כמה מדריכי וידאו למדיטציה מיוטיוב. המוזיקה ההודית והמבטא המתאים כבר בפנים. אז לכו תפתחו לעצמכם תצ'אקרות.
http://www.artofliving.org/meditation/online-guided-meditation

 

5. לפוצץ פצפצים

אם אתם צריכים להוציא עצבים, אין טוב יותר מלפוצץ ניילון פצפצים. אם אתם במקרה לא הרגע עברתם דירה או עובדים בחברת משלוחים עם גישה לדבר האמיתי, הנה גירסה ווירטואלית של פצפצים, כולל מצב טירוף, שלא דורש בכל הקלקה על הפצפצים כדי לפצפצם ולקבל את רעש ה-"פופ" ההו-כה-מרגיע. פצפצו כאוות נפשכם.
למי שרוצה, יש גם גירסה של Wall-e. אבל יש לציין שהוא מרמה, ומפוצץ אותם עם קרן לייזר. פחות שווה.

via GIPHY

6. לבהות בחלל

לא, אנחנו לא מדברים על לבהות סתם בתקרה (אם זה עוזר לכם, אז תבלו), אלא באמת בחלל. אם כל האתרים הקודמים עוד לא גרמו לכם להפוך להיות רגועים כמלפפון, נאסא מפרסמת כל יום תמונות חלל מדהימות. אם אתם עדיין בלחץ וחרדה, אולי לבהות בגלקסיות רחוקות יעשה את העבודה.

לבהות בחלל (צילום: נאסא)
לבהות בחלל | צילום: נאסא