טוב קודם כל חחחח, מישהו השחית את הערך הוויקיפדי של שר הטבעות, השקיע ועשה את זה מצחיק. זה חשוב כי אחרת זה לא חדשות. כן, גם אם מישהו העז להגדיר את הגבולות של ישראל בערך על יהודה ושומרון או להכיר בקיומם של פלסטינים.

בוויקידפדיה כל אחד יכול לערוך וכל אחד יכול לשנות ולהחזיר את הערך לקדמותו עד שנועלים אותו. וזה קורה כל הזמן, ולפעמים משנים פרט או מוסיפים תאריך מוות לידוען שמאושפז בבית חולים, ומיד מוחקים. או מקללים שוער כזה או אחר שלא ביצע את תפקידו בשמירה על השער במשחק חשוב של ליגת האלופות. וגם את זה מוחקים תך זמן קצר.

על כן לא ברור למה השקיע משתמש אלמוני כל כך הרבה אנרגיה בשינוי כל הערך של ספרי שר הטבעות לפרודיה על הספרים ויהדות קבלית - שינוי שהחזיק 5 שעות, בלילה של 17 במאי אולם כל הגרסאות הקודמות נשמרות כך שגם אנחנו יכולים להנות.

שובו של המשיח

בערך המושחת יש סעיפים כמו "הפופולריות הרבה של הספר "שר הטבעות" זכתה להתייחסויות רבות בתרבות הדתית המודרנית, והיוותה השראה למגוון מדיומים, החל מחברותות בישיבות וכוללים בשעות לילה מאוחרות, וכלה בקבלה מעשית, יצירות קמעות וסגולות וחיבור ניגונים וטראנסים לחוזרים בתשובה".

ההשחתה נגמרת (כמובן) ב"שובו של המשיח" במקום "שובו של המלך". כתוב שם על הסוף של הסאגה ש-"הגאווה גוברת על על מנחם מנדל שמסרב להשמיד את הטבעת, ומכריז 'אנא אמלוך'. הגולם נאבק במנחם מנדל על השליטה בטבעת, תוך שהוא פוגם בנשמתו של מנחם מנדל, ונופל עם הטבעת לתוך התופת ואובד. חטא הגאווה מתוקן בשורשו, סמאל מתפוגג מן העולם והמלחמה על גאולת עולמות אבי"ע מוכרעת".

זה בניגוד למקור שם נכתב  "על סף הטלת הטבעת לאש ההר, היא גוברת על פרודו והוא מסרב להשמידה. גולום נאבק בפרודו על השליטה בטבעת, תוך שהוא נושך באצבעו של פרודו ונופל עימה לתוך הלבה ומת. הטבעת מושמדת, סאורון מתפוגג מן העולם והמלחמה על עתיד הארץ התיכונה מוכרעת".

ואז בסוף (היהודי) "ולדימיר נושא לאישה את חיה-מושקה, בתו של אלרונדיאל, ונמשח למלך ישראל. מלכות ישראל חוזרת לשושלת בית דוד לאחר אלפי שנות גלות. מנחם מנדל נותר פגוע בגופו ובנשמתו, ויחד עם דודו שניאור והנביא גנדלף הם עולים בחייהם לחיי העולם הבא. שלושת חבריו חוזרים לביתם במעלה אשתמוע, ומעלים קורבנות תודה בבמה המקומית".

מול המקור: "אראגורן נושא את ארוון, בתו של אלרונד, לאישה, ונמשח למלך גונדור. פרודו נותר פצוע בגופו ובנפשו, ויחד עם בילבו וגנדלף הוא מפליג מערבה לארצות הברוכות. שלושת ההוביטים האחרים חוזרים לביתם ושוכבים".