אם חשבתם שמגניב לעשות סקס במטוס בעת טיסה, כנראה שעל סקס בחללית מחוץ לאטמוספרה "תעופו" לגמרי. בשלב הראשון אולי לא תוכלו לחוות את זה בעצמכם, אבל אם הפרויקט הזה יצא לפועל, כנראה שעד סוף השנה הבאה כבר תזכו לראות אנשים אחרים עושים את זה.

ה"סקסטרונאוטים" אווה לוביה וג'וני סינס (צילום: מתוך סרטון הקמפיין)
עושים חזרות ראשונות? כוכבי Sexploration | צילום: מתוך סרטון הקמפיין

אתר הפורנו המפורסם PornHub פתח פרויקט למימון המונים בפלטפורמת הגיוס אינדיגוגו, על מנת לצלם את "Sexploration" (מסע הסקס) - סרט הפורנו הראשון שיצולם בחלל. בדף הפרויקט מצוין שהסרט מיועד לצאת בסוף שנת 2016, כך שיש עוד זמן עד לצילומים, אם בכלל יצאו לפועל. זאת, כמובן, בהנחה שהפרויקט יצליח לעמוד ביעד הגיוס ה"סמלי" שלו, שעומד על 3.4 מיליון דולר - סכום הגיוני אם מחשיבים גם את עניין החללית. לפי דף הפרויקט, כ-60% מהתקציב מיועד לטיסה עצמה ולאימון של הצוות לטיסה מסוג זה.

עבור הפרויקט, ישתף פורן-האב פעולה עם סטודיו מוביל לצילומי סרטים למבוגרים בשם Digital Playground ולפי הסרטון שבדף הפרויקט, יככבו בו אושיות הפורנו אווה לוביה וג'וני סינס.

תורמים בהמוניהם

מסתבר שיש לא מעט אנשים שמעוניינים לראות את הסרט יוצא לפועל. לראיה, לפי דיווח של אתר החדשות NBC, בשבע השעות הראשונות הפרויקט גייס מעל לאלף דולר שהגיעו מ-44 תורמים שונים, ונכון לעכשיו, תוך פחות מיממה גויסו כבר מעל ל-5,000 דולר מיותר מ-270 תורמים.

התרומות לפרויקט נעות בטווח רחב בין שבין דולר אחד ל-150 אלף דולר ושמותיהן של הדרגות מתקשרים ישירות לנושא הסרט. דוגמאות מצוינות לכך הן תרומה של 50 אלף דולר, המכונה "החור השחור", ותרומה של 10,000 דולר, המכונה "ונוס". גם הצ'ופרים נוגעים כמובן לאותם תחומי עניין - למשל, תרומה של 20 דולר תזכה את התורמים בוידאו צ'ט עם ה"סקסטרונאוטים" המומחים של הסרט, 20,000 דולר יזכו את התורם בזכות לביים סצנה שלמה בסרט וסכום של 150,000 דולר יזכה את התורם בחליפות החלל שלבשו המשתתפים בסרט, כולל התחתונים אם היה לכם ספק. את שקיות ההקאה תספקו לעצמכם.

מכירים עוד פרויקטים הזויים למימון המונים? ספרו לעדי רם בפייסבוק