תופעת ה-deepfakes - סרטונים פורנוגרפיים בהם מוחלפים פני המצולמים בפנים של סלבס או אנשים אחרים על ידי תוכנת בינה מלאכותית - מצליחה לעורר קונצנזוס ברשת, ואתרים שבהם מופצים סרטונים כאלה מכריזים נגדם מלחמת חורמה.

ביום שלישי הודיע פורנהאב, אתר הפורנו השלישי בגודלו בעולם, לכתבת אתר Motherboard כי יסיר סרטוני deepfake שיועלו אליו. "איננו מגלים סבלנות באתר כלפי כל תוכן שאינו בהסכמה, ואנו מסירים כל חומר כאמור ברגע שהוא מובא לידיעתנו. תוכן שאינו בהסכמה מפר בפירוש את תנאי השימוש שלנו, וכולל תוכן כגון פורנו-נקמה, deepfakes או כל דבר שפורסם ללא הסכמה או רשות מאדם (המופיע בו)". בכך הם מניחים שכל שאר שחקניות הפורנו כן הסכימו להשתתף בסרטים.

זמן קצר אחר כך הצטרפה טוויטר לרשימת הנלחמים בפורנו מזויף, כאשר אמרה ל-Motherboard כי "נשעה כל חשבון שנזהה כמפיץ המקורי של תוכן אינטימי שנוצר או הופץ ללא הסכמת המשתתפים".

גם אתר הקהילות רדיט, שנחשב לדבר הכי קרוב לרשת האפלה ברשת הרגילה, החליט לנקוט צעדים נגד פורנו מזויף: לפי אתר The Verge, הנהלת האתר סגרה שלוש קהילות שנפתחו כדי לשתף סרטוני deepfake, שהגדולה בהן מנתה כ-90,000 חברים. כמו כן, היא סגרה גם פורום לסרטונים דומים שנוצרו באופן ידני על ידי עורכי וידאו משועממים (ולכן אינם deepfake, אלא סתם fake). האתר קרא לגולשים ששמים לב לתכנים נוספים מהסוג הזה לדווח לו על כך, והודיע על שינוי ניסוח בתנאי השימוש שנועד לאסור במפורש העלאת סרטונים כאלה: "רדיט אוסרת על הפצת תמונות או סרטונים המראים אדם כלשהו בעירום או בפעילות מינית שנוצרו ושותפו ללא רשותם, כולל תיעודים מזויפים (...) אל תעלו תמונות או סרטונים של אדם אחר שכל מטרתם זיוף של תוכן בוטה או פורנוגרפיה בכיכובם של כפילים".

גם שירות התקשורת לגיימרים Discord ואתר שיתוף הממים Gfycat הודיעו שיסירו כל סרטון פורנו מזויף שיועלה אליהם.

למרות ההכרזות הדרמטיות, בשטח סרטוני deepfake עדיין מופצים כמעט ללא הפרעה: הכתבים שהביאו את הצהרות החברות דיווחו שעדיין ניתן למצוא בכל האתרים סרטונים פורנוגרפיים בהם הוחלפו פניהם של השחקנים המקוריים באנשים אחרים - בעיקר מפורסמים. הבעיה היא שהזיופים החדשים טובים למדי, וקשה לזהות אותם באופן אוטומטי. כל עוד לא זיהו גולשים את הזיוף ודיווחו עליו - אי אפשר להסיר אותו.