"בתאריך ה-31/12/2017 ייסגר שרת הבלוגים של נענע10, ישראבלוג, לצמיתות". ההודעה הזאת מקבלת היום (ד') את פניהם של באי אתר ישראבלוג. האתר העצמאי שבו התחילו לכתוב אנשי תקשורת רבים (גם אני) הוקם ב-2001 על ידי מתכנת בשם יריב חבוט, שלא צפה את הצלחתו. זה היה הרבה לפני פייסבוק ואינסטגרם וקצת אחרי במה חדשה. ישראבלוג איפשר לישראלים לכתוב בלוג בעברית, מימין לשמאל.

האתר המשיך להיות פעיל בשנים האחרונות ועבור מאות או אלפי כותבים, ישראבלוג עדיין משמש כארכיון לכתיבה שלהם בעשור וחצי שהאתר קיים. מההודעה לא ברור מה יעלה בגורלו של התוכן, והאם הוא יימחק, אך באתר נענע10 קוראים לכותבים להיכנס ולגבות את התוכן.

"לכתוב בלוג באינטרנט זה כמו לשים לחם בפריזר", מספרת ליאת בר-און, כותבת, מתרגמת ובעלת טור אישי ב"לאשה" שכתבה בישראבלוג. "את חושבת שזה מעניק לו חיי נצח, אבל אחרי כמה שנים מגלה שאפילו טוסט אי אפשר לעשות ממנו. כששמעתי שמורידים את ישראבלוג נכנסתי לבלוג שלי ז"ל, 'דודה מלכה מקפיאה את הבמיה שלא יחסר מחוץ לעונה'. חשבתי לגבות אותו - אבל אין שום כלום. כנראה שמחקתי אותו לפני כמה שנים ושכחתי. אז באמת תודה על ההלוויה החוזרת. לא סבלתי מספיק?! בכל מקרה, הבלוג שינה את חיי, וכעת נעלם מחיי. לא נורא. בטח בכל מקרה הייתי מתבאסת מהכתיבה שלי".

ישראבלוג, שהפך גם לקהילה של כותבים ישראלים במגוון תחומים אישיים ומקצועיים, נמכר על ידי חבוט לאתר נענע של נטוויז'ן ב-2006, ושנה לאחר מכן ערוץ עשר קנה 50% מנענע, עד להשלמת הרכישה ב-2014 - מאז אתר נענע ותחתיו ישראבלוג שייכים במלואם לערוץ עשר. עוד באותה שנה דווח בהארץ כי ישראבלוג נמצאת בסכנת סגירה ממשית, וכי מנהלת הבלוגיה, מריאט כהן, פוטרה.

הכותבים מחו, והאתר לא נסגר מייד, אך ב-2015 דווח ב-ynet כי האתר נמצא שוב בסכנת סגירה, ולא מתעדכן או מתוחזק. חלק מהבלוגרים ניסו למצוא פתרון כמו רכישת הפלטפורמה מנענע10, אך היוזמות הללו נכשלו. האתר המשיך להתקיים מאז, אך השבוע עלתה הודעת הסגירה הסופית בראש האתר.