היידי קלום - גראמי (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
ראו הוזהרתם! היידי קלום | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

לפי ממצאי מחקר שערכה חברת מקאפי המתמחה באבטחת מחשבים ומייצרת תוכנות אנטי וירוס, הדוגמנית היידי קלום היא הידוענית שחיפוש שאילתות הקשורות לשמה מניב הכי הרבה תוצאות זדוניות כמו וירוסים והונאות. בבדיקה הקודמת שערכה החברה, הכבוד המפוקפק הזה היה שייך לשחקנית קמרון דיאז.

לפי מקאפי כאשר הגולש מקליד במנועי החיפוש השונים שאילתות בהן מופיע שמה של הדוגמנית, מעל 10% מהתוצאות שמתקבלות מוגדרות כ"זדוניות" ו"כוזבות", או במילים אחרות ווירוסים, הונאות, אתרים שמנסים לגנוב את פרטיכם האישיים או כאלה שאין להם שום קשר לקלום והם מנסים לפרסם מוצרים כלשהם.

"הדוגמאות לחיפושים הפופולריים והבעייתיים ביותר הן שילוב שמה של היידי קלום יחד עם המילה 'הורדות' (Download), היידי קלום בצירוף המילה 'חינם' (Free), היידי קלום ו'תמונות לוהטות' (Hot pics) ועוד. כל מי שמחפש מילים אלה נמצא בסכנה גבוהה של הדבקה בווירוס, או גניבה של פרטים אישיים. כמובן שעל מנת להיפגע מאותן תוצאות יש ללחוץ עליהן, להיכנס  לאתרים או להוריד סרטונים או תמונות". נכתב בהודעה הרשמית של מקאפי.

אחרי היידי קלום, במקום השני ניצבת השחקנית קמרון דיאז, במקום השלישי המגיש פירס מורגן, אחריו ג'סיקה בייל, קת'רין הייגל, מילה קוניס, אנה פאקווין, הדוגמנית אדריאנה לימה, סקרלט ג'והנסון ובמקום העשירי בראד פיט.

יש לכם חברים שאוהבים את היידי קלום? תעשו לייק ושתפו אותם

>> השבוע בטוקבק הזהב:  למה אייל גולן מקנא באלירז שדה?

>> וגם: גולשים בפייסבוק בזמן העבודה? האם למעסיק יש זכות לפטר אתכם