אין תמונה
מי לוהטת יותר, הימנית או השמאלית? אתם קובעים

 זוכרים את FaceMash, האתר הראשון שפיתח מארק צוקרברג והיה זה שנתן לו את הרעיון לפייסבוק? מאז הושקו אינספור אתרים דומים שמשווים בין בנים ובין בנות.

עכשיו מגיע אתר נוסף שהושק ביום שני האחרון ויש לו טוויסט: הכירו את Hotstagram, האתר שמשווה בין תמונות אינסטגרם בלבד של בחורות ובחורים ונותן לגולשים להחליט איזו מהן או מהם לוהטים יותר, על ידי לחיצה על התמונה שלהם.

אין תמונה
היינו מקליקים על זאת שמימין, רק כדי לעשות דווקא

האתר פותח אחרי עבודה של יומיים בלבד על ידי מתכנת בן 27 שמכנה את עצמו קפטן קירק. חוץ מצפייה בשלל תמונות מפולטרות, האתר נוח מאוד לשימוש ולא מצריך הרשמה מוקדמת או למעשה כל פעולה אחרת מלבד לחיצה על התמונה מימין או משמאל. משם מופיעות עשרות תמונות רנדומאליות שנשלפו מחשבונות אינסטגרם ומוצבות להצבעת המשתמשים אחת ליד השנייה. כשעליהם לבחור את הסקסית שביניהן.

למען תלונות על שוביניזם נציין כי בחלקו העליון של המסך יש אפשרות לבחור את מינו של המדורג, גבר או אישה. בינתיים גרסת הגברים עדיין בפיתוח ובחשבון הטוויטר של האתר צוין כי היא תעלה בקרוב.

אין תמונה
בין מה ומה בעצם משווים כאן?

בגלל שדירוג מסוג כזה חייב להיות מדויק ובאופן כללי מדובר בהחלטה חשובה וגורלית, שילב קירק באתר אפשרות להתחרט, ומי שירצה לדרג מחדש את סט התמונות יוכל פשוט לחזור אחורה ולבחור מחדש.

מיון התמונות מתבצע על ידי אלגורתים "בועות" פשוט יחסית שמשווה בין שני פריטים כלשהם, במקרה זה שתי תמונות. מי שירצה לצפות בתמונות המובילות, כאלה שנבחרו ללוהטות ביותר יוכל ללחוץ על leaderboard שנמצא בחלקו העליון של המסך, שם הוא גם יוכל לראות את מספר הנקודות שכל אחת קיבלה. גם המשתמש עצמו יכול להרוויח נקודות, זאת על ידי דירוג בקטגוריות נוספות מלבד הבחורות הלוהטות.

התמונות של Hotstagram נשלפות מתוך חשבונות אינסטגרם (שלא הוגדרו כפרטיים), ומכאן עולה שאלת הפרטיות. המפתח מודע לבעיה שבשימוש כזה ולכן מאפשר לאנשים לבקש שהתמונות שלהם יוסרו מהאתר. אם הן בכלל הגיעו לשם מלכתחילה.

דפדוף מהיר בין התמונות מגלה כי רובן לקוחות ממגזינים וצילומי אופנה, החדשות הטובות הן שאלה עדיין תמונות לוהטות של בחורות אמיתיות.

*בינתיים האתר מוצף בכניסות ומרבה לקרוס.

>> סמסונג גלקסי S3 בישראל  - איפה תוכלו למצוא את המחיר הכי משתלם?

>> וגם: הכירו את AirTime הווידאו צ'ט שהולך לכבוש את העולם