אתר חדש ללימודי תכנות מצליח לעורר פרובוקציה ועניין ברשת, זאת בגלל שיטת ההדרכה הייחודית שלו - המורה מתפשטת כשאתם עוברים מבחן בהצלחה.

שמו של האתר הוא Codebabes (חתיכות תכנות), והוא מציע למעוניינים 22 שיעורים בסך הכל. עבור כל בחינה שעוברים התלמידים, מדריכת Codebabe של אותו קורס תסיר באופן מפתה פריט לבוש כלשהו. "זאת תוכנית לימוד מהפכנית שממנפת את התשוקה המינית והופכת אותה למנגנון הלמידה החזק ביותר שידעה האנושות", מסבירה המדריכה באחד מהסרטונים.

היא ממשיכה: "לימודים צריכים להיות מהנים. אנחנו פשוט לוקחים אותם צעד אחד קדימה. כל שיעור הוא מהיר מאוד, ואנחנו בטוחים שתרצו לראות גם שידורים חוזרים. לחצו על כפתור ההפסקה אם משהו נעשה מהיר מידי או, אתם יודעים, גורם לכם ליהנות מידי. זה מהנה אבל הקורסים שלנו מעולים בלימוד הכלים והשיטות הטובות ביותר באינטרנט לפיתוח ותכנות. מדובר בהנאה כפולה".

Codebabes- קידוד סקסיסטי (צילום: codebabes.com)
"לחצו על כפתור ההפסקה אם זה מהיר מידי עבורכם" | צילום: codebabes.com

באופן לא מפתיע האתר גרם לסערה ברשתות החברתיות, שם סירבו חלק מהגולשים להאמין שמדובר באתר אמיתי: "אין מצב ש- Codebabes הוא לא סוג של בדיחה", צייץ גולש אחד בטוויטר. אחר כתב, "מה עוד צריך? תוסיפו לזה קבב ובירה טובה ולא תראו אותי חודש".

עוד סיפורים, סרטונים ותמונות בפייסבוק של NEXTER

עוד ב-NEXTER:

הנה עוד מספר סרטוני הדגמה ל"בתולי תכנות":