Radmo – תושבת לרכב

אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו במצוד ארוך שנים אחר התושבת הטובה ביותר לרכב למכשיר הסלולרי. ברוב המקרים, תושבות שנצמדו אל שמשת הרכב החזיקו זמן מה, אך החום הישראלי גרם לוואקום לאבד מהאחיזה ולמכשיר כמעט ולהתרסק, גם באמצע נסיעה.

תושבת Radmo נועדה קודם כל לאפשר לכם להנות משדה ראייה רחב בכך שאינה נמצאת על גבי השמשה הקדמית, אלא מתיישבת בתוך כונן הדיסקים שלכם. כך, המכשיר ואתם תהיו הרבה יותר בטוחים בעת הנהיגה, כשעדיין תוכלו לנווט באמצעות האפליקציה האהובה עליכם. בכל הנוגע לשאר פעילויות עם המכשיר, אנו ממליצים בחום להמתין עד שתגיעו ליעד, שכן הודעת הסמס או האימייל יכולים לחכות כמה דקות נוספות עד שיקבלו מענה.

מחיר יחידה: 20 דולרים, כ-73 שקלים.

מועד משלוח משוער: נובמבר 2014.

הגיעו ליעד? לא. למרות שעדיין לא הצליחו להגיע ליעד, מסתמן כי מדובר במוצר נחשק שהצליח לגייס 92% מהיעד, כשנשאר לו יותר מחודש. אנו מאמינים שיגיע ליעד במהרה, בתקווה שאכן יוכל לעמוד בציפיות המשתמשים.

לדף הפרוייקט באינדיגוגו

קיקסטארטר ישראלים

Seatylock – הנעילה המושלמת לאופניים

מי שגר בעיר בוודאי יודע שעל האופניים שלו עליו לשמור טוב טוב מפני גנבים. רובנו מעדיפים לרכוש שרשראות גדולות ועבות במיוחד וחלקנו אף דואגים לנתק את הכסא, כך שהאופניים יראו כמעט בלתי שמישות עבור העוברים והשבים. הפרוייקט הנוכחי מאחד בין שני האלמנטים הללו, על מנת להציע נעילה בטוחה ואידיאלית לרוכבים.

בפועל, מדובר בכסא ההופך למנעול באורך של מטר, המתאים לרוב סוגי האופניים הקיימים כיום בשוק. הכסא-מנעול מאפשר לנעול את האופניים לכל עמוד או מעמד בו תתקלו כך שלא תצטרכו לסחוב מנעול נפרד. כמובן שאת הכסא תצטרכו להפריד מהתושבת על מנת לנעול את האופניים, כשעל הדרך תרוויחו לא רק מנעול אלא גם מושב נוח יותר או כזה המתאים לאורך החיים שלכם, בהתאם לדגם שתבחרו לממן.

מחיר יחידה: 85 דולרים, כ-311 שקלים על הכסא בלבד.

מועד משלוח משוער: מרץ 2015.

הגיעו ליעד? לא. למרות שהפרוייקט עדיין לא הצליח להגיע ליעד, צריך לזכור שהוא נמצא רק בשלביו הראשונים. במידה והצוות מאחורי הפרוייקט יצליח לבצע עבודת שיווק לכל רוכבי האופניים שכבר חוו גנבה בעבר, ייתכן שיצליח לשכנע אותם שהמושב הננעל הוא בדיוק מה שהם צריכים.

לדף הפרוייקט בקיקסטארטר

 

Mobin – יש מקום לכל דבר

זה לא משנה אם יש לכם דירה קטנה או בית פרטי עם שתי קומות, לכולנו יש בעיה כשזה מגיע לאחסון. בין אם מדובר בברגים קטנים במיוחד שצריכים להשאר במקום אחד, או אפילו קופסאות תבלינים שמטיילות בין האיזורים השונים של השיש, הבלאגן חוגג ותמיד כשאנחנו מחפשים משהו, אנו לא מצליחים למצוא אותו.

הפטנט הנוכחי מציע מקום אחסון אחד לכל מה שרק תרצו, החל מברגים, דרך תבלינים, נוזלים שנשארו לאחר הבישול ועד אבני לגו קטנות או M&Ms שפתחנו ואין לנו איך לשמור אותם. הקופסאות השקופות יאפשרו לכם למצוא במהרה את מה שאתם מחפשים והודות למבנה האחיד, תוכלו להוסיף ולהסיר שורות של קופסאות, בהתאם לנפח האחסון בו אתם מעוניינים.

מחיר יחידה: 50 דולרים (כ-183 ש״ח) לקופסה בודדת עם סוכריות, 60 דולרים (כ-220 ש״ח) לשורת קופסאות שלמה.

מועד משלוח משוער: מאי 2015 לערכה הכוללת שורת קופסאות מלאה.

הגיעו ליעד? לא. החברה בקושי הצליחה לגייס אחוז אחד מהסכום שהציבה לעצמה, אך יש לה חודש שלם לנסות ולגייס ל-120 אלף דולרים.

לדף הפרוייקט בקיקסטארטר

 

הכתבה פורסמה במקור ב-Geektime

עוד ב-Geektime: 
התפוח נפל: עדכון מערכת ההפעלה שהוציאה אפל השבית מכשירי אייפון 6 ו-6 פלוס
הפיצ'ר החדש הזה ב-Google Now יחסוך לכם כסף