בזמן שאתם מפנטזים על מסיבת סוף שנה עם דיג'יי טוב ואלכוהול לא יקר מדי, יש מי שמקבלים ללא מאמץ כרטיסים למסיבות הכי מושקעות ומנקרות עיניים בעולם, וכל מה שצריך לעשות כדי להשיג כרטיס למסיבה שכזאת, הוא ג'וב בחברת הייטק, זה הכל.

מסיבה (צילום: i-love-fashion-and-boys.blogspot.co.il)
חוגגים כאילו זה 11111011110 | צילום: i-love-fashion-and-boys.blogspot.co.il

כך, למשל, במסיבה שערכה יאהו בסן פרנסיסקו לפני כשבוע זכו העובדים להופעה של להקת הרוק קאונטינג קראוז ולעיצוב שכולו ממתקים - החל מעוגיות זנגוויל שהמתינו לאורחים בכניסה ועד לעוגות שוקולד עם אגוזים דמויי שביבי זהב טבעיים. בנוסף, הם קיבלו מזכרות בדמות סיכות מאירות דמויות סוכריות ומשקפיים בעלי מסגרות המעוצבות בהשראת המשחק ,מיינקראפט".

במסיבה שערכה פייסבוק, גם היא בסן פרנסיסקו, היה בר פירה (כן, בר פירה שעשוי מתפוחי אדמה), נוסף למשקאות חופשיים כיד הצוקרברג, ובמסיבה אחרת של החברה בטקסס הופיעה להקת רקדניות גו גו.

עוד NEXTER כל הזמן בעמוד הפייסבוק

במסיבה של גוגל בסן פרנסיסקו היה הנושא "זה עולם קטן מאוד", והיו בו דוכנים שהוקדשו לתרבויות שונות ברחבי העולם ובהם מאכלים אופייניים, קישוטים והופעות בידור כמו רקדניות בטן, קוסמים ומכשפות. במסיבה אחרת של החברה בלוס אנג'לס הופיעה חקיינית של מרילין מונרו.

אך המסיבה מנקרת העיניים יותר מכולן היתה זו של לינקד אין, שנערכה תחת הכותרת "קלוד אין" (CluedIn) וכולה מחווה למשחק האגדי "הרמז" (Cluedo). ההזמנה קראה לאורחים "לפתור תעלומה", מפת האולם עוצבה בדומה ללוח המשחק, עם התייחסויות לדמויות ובין האטרקציות במקום היו מזרקות מים בשירותים, הופעות ג'אז ודאנס, סושי ואפילו "גלידת חנקן נוזלי".

אין תמונה
חברותיות. רקדניות במסיבה של פייסבוק

עוד תמונה ממסיבת סוף שנה של פייסבוק:

הרבה סושי:

 

שותה מברזייה במסיבה של לינקד אין:

 

מסיבה של יאהו:

 >> 50 החברות שהכי שווה לעבוד בהן

>> "לא מייצגת את היהודים": הישראלית שהביכה אותנו מתגוננת