זה אמור להיות מכשיר גילוח שישנה את החיים של כל מי שרוצה להסיר שיער מהגוף, בלי תער שפוצע וגורם לאדמומיות. היזמים גייסו ארבעה מיליון דולר באתר מימון הקהל קיקסטארטר, בתוך כשלושה שבועות. אך אמש (ב') הפרויקט הושעה, היזמים לא קיבלו את הכסף (שלא ייגבה בכלל מהלקוחות) והם נאלצו להתחיל מחדש באתר המתחרה.

 

לפי הימזים, ה-Skarp Laser Razor הוא מכשיר גילוח עשוי אלומיניום המעוצב כסכין רגיל, ויכול לשמש את כל סוגי וצבעי השיער במשך 50,000 שעות - בלי לחתוך, בלי לצרוב וגם בלי צורך במים, כך שהוא גם אקולוגי.

היזמים הסבירו שהמוצר עובד על טכנולוגיית לייזר, שהם הצליחו לכוון כך שתיכנס למכשיר כל כך קטן, ותחתוך רק שערות בלי לפגוע בעור. אלא שהיזמים הציגו רק הדמיות גרפיות בסרטון הראשי בעמוד הפרויקט. בתחתית העמוד הוצגה הדגמה רועדת, של גירסה שהיא לא המוצר הסופי. לפי ההסבר שלהם, הדגם שיימכר יכלול רכיבים שניתן לייצר רק בייצור המוני.

קיקסטארטר מנחה יזמים להציג אבטיפוס פועל בעמוד הפרויקט, להגיד מה הושג עד כה ומה נשאר לפתח. "אל תשתמשו בהמחשות גרפיות ריאליסטיות. אסור להציג גרפיקה שעלולה להיתפס כאמיתית". לפי דיווח ברג'יסטר, ההדגמה החסרה היא זו שהביאה להשעיית הפרויקט.

היזמים התגאו בעמוד הקיקסטארטר שלהם בחשיפה בכלי התקשורת הגדולים בארצות הברית. כעת הם כתבו בעמוד הפייסבוק שלהם כי "עברנו לאינדיגוגו. הם עזרו לנו ומאמינים במוצר בדיוק כמונו". נכון לעכשיו הם גייסו 22,408 דולר מתוך יעד גיוס גמיש של 160,000 דולר על ידי קצת יותר מ-200 תומכים.