קיקסטארטר ואינדיגוגו הן פלטפורמות גיוס ההמונים הגדולות והפופולאריות בעולם, המעניקות במה לפרויקטים רבים מתחום הטכנולוגיה ומחוצה לה ומאפשרות להם לגייס כספים לטובת פיתוח וייצור בעזרת הציבור. למרות זאת חשוב לזכור שלא מדובר בחנות או בחברות ותיקות, וכבר קרו לא מעט מקרים של פרויקטים שכשלו והותירו את התומכים ללא מוצר וללא הכסף, אז קחו זאת בחשבון.

‘הארגונית’ של הגאדג’טים שלכם

אם אתם נוהגים להתנייד הרבה מהמשרד לפגישות או שאתם יושבים במתחם עבודה משותף או בתי קפה, כדאי שתכירו את FOLD. האירגונית הזו מאפשרת לכם לחבר אליה את כל האביזרים בהם אתם משתמשים כולל סמארטפון, לפטופ, עכבר, עטים, מטענים ומה לא. כך, במקום לפשפש בתיק ולחפש כל אביזר בנפרד, אתם פשוט שולפים אותה עם כל מה שאתם צריכים כדי לעבוד. FOLD מגיע בגודל A4, כך שהיא מתאימה גם לדפים, ומאפשרת גם להשתמש בה כמעמד לטאבלט או לסמארטפון שלכם.

מחיר יחידה כולל משלוח לישראל: 200 ש״ח; מועד משלוח: מאי 2019

לעמוד הקמפיין

הפנס שיגלה אם חדר המלון שלכם נקי או כאילו נקי

זוכרים את תחקיר המלונות שחשף כי מלונות בארץ לא מחליפים את הסדינים והמגבות אחרי אורחים שונים ואפילו לא מנקים את חדר השירותים? ReveaLED הוא הפתרון. מדובר בפנס אולטרא-סגול מיוחד שמגלה לכם האם המשטחים השונים נקיים או לא. פשוט האירו איתו על משטחים חשודים כמו סדינים, אסלות ושמיכות ואם תראו נקודות – אתם יכולים לדעת בוודאות שהמשטח אינו נקי.

מחיר יחידה כולל משלוח לישראל: 115 ש״ח; מועד משלוח: מאי 2019

לעמוד הקמפיין

פורסם ב-Geektime

עוד ב-Geektime

חשמל בלתי נדלה: סין מתכננת לבנות תחנת כוח סולארית בחלל
האם זו הקסדה החכמה האולטימטיבית לרוכבי האופניים והקורקינטים?

הפתרון הישראלי לחדר השירותים שלכם

בואו נודה על האמת. אם אתם חולקים את הבית או הדירה שלכם עם אנשים אחרים – משפחה או שותפים – פתיחת דלת השירותים היא כמו קזינו, ואתם לא יודעים מה יחכה לכם בפנים. מטהרי אוויר לא עושים את העבודה, ולצפות ממישהו להשתמש בו פעמיים ביום, 365 ימים בשנה פשוט לא פרקטי.

טויפל (Toipal) מציע גישה חדשנית, אוטומטית לחלוטין וללא סוללות שמבטיחה חדר שירותים נקי מריח. בכל פעם שהמשתמש מתיישב, טויפל מופעל ומתיז נוזל ייעודי למי האסלה שמונע מהריח לברוח. כל מה שצריך הוא פשוט לתלות את המוצר על האסלה וזהו. ברגע שתתיישבו על האסלה, ישתחרר החומר לבד. בקבוקי הריח ניתנים להחלפה ומגיעים במגוון של ניחוחות כמו לבנדר ושושנים ומספיקים לכ-180 שימושים – משהו כמו חודשיים של שימוש.

מחיר כולל משלוח לישראל: 150 ש״ח; מועד משלוח: מאי 2019

לעמוד הקמפיין