ההופעה המרשימה של ליידי גאגא בסופרבול לפנות בוקר (ב') כללה לא רק אוסף להיטים שנבחרו בקפידה (ולא משנה כרגע עם ההקפדה היתה על השירים הכי מזוהים או המסרים הסמויים שלהם). הדקה הראשונה של ההופעה, בה עמדה הליידי על גג האיצטדיון ושרה "זו הארץ שלכם" על רקע מה שנראה כמו אורות מרחפים שיצרו את דגל ארה"ב, עוררה סקרנות רבה ואלפי תגובות ברשתות החברתיות.

מאחורי הקטע המרשים הזה עמדה אינטל, שהתבקשה על ידי הנהלת האירוע ליצור עבורו כמה קטעים חזותיים מרשימים תוך שימוש ברחפנים. כ-300 רחפנים כאלה טסו מעל האיצטדיון הענק ביוסטון שבטקסס ויצרו את הרקע לפתיחה של הזמרת, כמו גם את שקופיות החסות על לוגו פפסי באותה שיטה.

יצירת האמנות הזו לא היתה קלה: בראיונות לתקשורת חשף אניל ננדורי, סגן נשיא אינטל המוביל את פרויקט הרחפנים, כי החברה עבדה על הקטעים הקצרים בכיכובם של הרחפנים שלה במשך שבועות. תחילה תוכננו הצורות שיצרו הצעצועים המעופפים. לאחר מכן נערכו ניסיונות ובוצעו שינויים ב"כוריאוגרפיה" כדי לשפר את התמונה שנוצרת. אינטל נדרשה גם לקבל אישורים מיוחדים להטסת הרחפנים בקרבת האיצטדיון, שהוא מרחב אווירי סגור.

גם כל זה לא הספיק: אנשי אינטל חששו ממצב שבו בערב האירוע מזג האוויר יהיה גשום או סוער, מה שיביא לסגירת גג האיצטדיון וימנע את ההופעה. לכן, קטעי הרחפנים - גם שקופיות החסות וגם פתיח ההופעה של ליידי גאגא - צולמו מראש בשבוע שעבר. הצילום מראש פתר גם קושי אחר, שהתעורר לדברי ננדורי מכך שמבנה האיצטדיון לא באמת איפשר לליידי גאגא להשתלשל בחבלים כל הדרך מהגג עד הבמה. לכן, היה נוח מאוד למארגנים לצלם את הפתיח שלה בשבוע שעבר, ובפועל להוריד אותה לבמה מגג נמוך יותר בזמן אמת.

הרחפנים בהם השתמשה אינטל לצורך ההופעות מיועדים במיוחד עבורן: דגם Shooting Stars של החברה כולל חומרה בסיסית מאוד, בלי חיישנים למניעת התנגשויות. במקום זה, תוכנת המחשב השולטת על הרחפנים אחראית למנוע מהם להיתקל אחד בשני. הרחפנים מצופים חומר רך והמדחפים שלהם נתונים בכלובי ברזל, כדי למנוע מהם לפגוע באנשים או ציפורים.

500 רחפנים כאלה כבר קבעו שיא גינס לצי הרחפנים הגדול ביותר שהופיעו בתיאום, ובדיסניוורלד כבר שכרו את ה"מופע" של אינטל בעונת החורף. את המכשירים מרכיבה אינטל בגרמניה, באופן בו הם מורכבים ב-15 דקות ללא ברגים.