אין תמונה
זה אפילו לא גיק שיק

הוצאת הסמארטפון מהכיס זו אולי לא משימה שדורשת מאמץ פיזי רב, אבל לעתים יכולה להוות אתגר כלשהו, בעיקר עבור אנשים שעוטפים את המכשיר בכיסוי גומי עבה ולובשים מכנסיים צמודים. מה גם, שהוצאת הסלולרי לעיתים תכופות לבדיקת השעה או שיחות והודעות יכולה להתגלות כמטרד לא קטן.

בדיוק בשביל אנשים שמאסו בבעיית העולם הראשון המציקה הזאת הומצא ה-Delta415 Wearcom, מכנס ג'ינס שמציע תכונה מיוחדת מאוד. לג'ינס יש כיס, קצת מעל אמצע השוק הימנית, שיועד עבור סמארטפונים. הוא כולל כיסוי פלסטיק שיגן על המכשיר ויאפשר להשתמש במסך המגע בעוד שהוא נשאר במכנס, וכאשר המכשיר מוצב בתוך כיס הפלסטיק, ניתן לסגור אותו עם כיסוי נוסף באמצעות רוכסן להגנה מירבית. כמו כן, כתוספת מועילה ישנו חיבור לאוזניות, כך שלא נסתבך עם חוטים מיותרים. הכיס אינו נראה גדול במיוחד, ובתמונה מוצג בתוכו מכשיר אייפון, כך שאנחנו בספק אם מכשיר גדול יותר ייכנס לשם.

הג'ינס נמכר תמורת 160 דולר (626 שקלים) באתר המכירה. לא מעט עבור ג'ינס שגם לא נראה אופנתי במיוחד. אבל בהתחשב בכך שהוא שומר על הנייד שלנו וגם הופך אותו לנגיש יותר בעת ובעונה אחת, נראה כי ישנם לא מעט אנשים שירכשו את המכנס המדובר, לא בהכרח גיקים ועצלנים.

אין תמונה
עכשיו כשאני יכול להשתמש בסמארטפון מבלי להוציא אותו מהכיס, יש לי מלא זמן פנוי
אין תמונה
אם תקנו את הג'ינס, אולי לחברה יהיה כסף לשדרג את האייפון
אין תמונה
626 שקלים על ג'ינס? כל כך יקר כי הוא מגיע יחד עם הדוגמן?

>> לכתבות נוספות באתר TGspot