אמרתי לשלט של האפל טיוי החדש "סטיבן סיגל", "אמריקן פיי", או "Action Movies" והוא מיד הציע לי מגוון סרטים שעונים בדיוק על זה. הרבה טלוויזיות חכמות כבר יודעות לעשות את זה, אבל אפל טיוי החדש מחובר גם לעולם התוכן של iTunes, שולף משם סרטים בתוך שניות, ולוקח את חווית השימוש של הטלוויזיה צעד אחד קדימה. 

האפל טיוי, מחשב זעיר, סטרימר או איך שתרצו לקרוא לו, יצא לחנויות בארצות הברית וחלק ממדינות אירופה ביום שישי האחרון, אך בביתי הוא יושב כבר שבוע בעזרתו של רני אופיר. אפל הוציאה את הדגם החדש כשלוש שנים לאחר הדגם הקודם, וכאשר החידוש העיקרי הוא התמיכה בסירי שיודעת להקשיב לבקשות שלנו.

לאפל טיוי החדש גם חנות אפילקציות, תוכן ומשחקים - מעבר להם אי אפשר להתקין יישומים חיצוניים, למי שתיכנן. בשלט הקטן שלה יש משטח החלקה, מיקרופון שמפעיל את סירי, ואפשרות להניע אותו באוויר בשביל להזיז דברים על המסך. כשמחזיקים אותו בהטיה הצידה אפשר לסובב אותו כמו הגה ולשלוט במכוניתף למשל. אפליקציה אחרת תציע לכם תרגילי כושר מול המסך.

הבעיה של האפל טיוי היא ששירותים רבים כמו הולו, נטפליקס, HBO ואחרים, עדיין לא פתוחים לישראל, אם כי על נטפליקס מדברים בחודשים האחרונים ומדווחים שתצליח לחדור לשוק. במקרה הזה היא תהיה זמינה לא רק באפל טיוי. האפל טיוי מתחבר לכל טלוויזיה שיש בה HDMI, אך לא תומך ב-4K, למי שזה חשוב לו.

האפל טיוי עולה בארה"ב 150-200 דולר לפני מסים לדגמי 32 ו-64 גיגהבייט.