החריץ הרחב בשולי מסך Galaxy Note 4 של סמסונג
כנראה הקדמת ההשקה כדי להתחרות באייפון החדש גרמה לעיגול פינות. מחזיק כרטיסי האשראי של סמסונג

דיווחים ראשונים ברשת מעידים על כך כי, לכאורה, קיימים מספר פגמים רציניים בייצור של מכשיר הפאבלט החדש של סמוסנג, Galaxy Note 4, שהוצג בחודש שעבר בברלין במסגרת תערוכת IFA.

מספר משתמשים ברחבי העולם שקיבלו לידיהם את מכשיר ה-Note 4, הבחינו בכך כי קיים רווח משמעותי בין מסך המכשיר לבין מסגרתו. לדברי המשתמשים הרווח הקיים כה גדול ומשמעותי, עד כי ניתן להכניס לתוכו שני כרטיסי אשראי. על פי הדיווחים, סמסונג מודה כי אכן קיימת בעיה מסוימת והיא מודעת לרווח המשמעותי במכשירי ה-Note 4 שהושקו לפני ימים ספורים בלבד ברחבי קוריאה. עם זאת, לפי שעה היא טרם הציעה פתרונות או תוכנית החלפה למשתמשים שקיבלו מכשירים פגומים.

ייתכן כי התקלות בייצור נובעות על רקע החלטתה של החברה להקדים את השקתו של המכשיר החדש, כנראה לאור תחילת המכירה של מקבילו מבית אפל, iPhone 6 Plus, שהושק לפני כשלושה שבועות. לא מן הנמנע שסמסונג זירזה קצת יותר מדי את העבודה של בקרת האיכות (QA) שלה. נראה שהיא צפויה לספוג לא מעט ביקורות וייתכן כי בקרוב נשמע גם על תוכנית להחלפת המכשירים – אך לא סביר כי הדבר ייקרה בטווח זמן המיידי, אם בכלל.

בתוך כך, המשתמשים לא הסתירו את מחאתם מהתכנון הלקוי של המכשיר והעלו לרשת מספר תלונות שמלוות בתמונות. על פניו, אמנם הבעיה אינה נראית חמורה, אך חשוב לזכור כי לאורך זמן הדבר עלול להתבטא בכניסת אבק, לכלוך, לחות ומים למכשיר. כך או כך, אלו הם רק דיווחים ופרטים ראשונים, וייקח כמה ימים עד שנגלה את היקף התופעה.

הכתבה התפרסמה במקור באתר TGspot