בשבועיים האחרונים פורסם בישראל תחקיר חדש שחושף שהמלונות שאנחנו נופשים בהם, גם אלו שגובים מאיתנו מאות ואף אלפי שקלים ללילה, לאו דווקא עושים את עבודתם נאמנה ומנקים את החדרים כראוי. אם אתם צפויים להתארח בקרוב במלון וקצת חרדים מהמחשבה הזו, אל דאגה. מצאנו כמה מוצרים שתוכלו לקחת איתכם במזוודה, כדי לוודא שהחדר שבו תישנו יהיה נקי ומחוטא כמו שצריך, גם בלי הטובות של צוות המלון.

1. לחטא הכל – מהשלט ועד למיטה

ה-The Germ Reaper הוא מכשיר קומפקטי המעוצב בצורת שרביט, ואם תשאלו אותנו – זה לא במקרה, שכן מה שהוא עושה הוא סוג של קסם. אותו שרביט אידיאלי לנסיעות בשל העובדה שהוא מבטיח להפוך למלאך המוות של 99% מהחיידקים בתוך שניות. הקסם מתבצע הודות לקרינת UV (אולטרה-סגול) שידועה בסגולותיה בכל הקשור לניקיון והשמדת חיידקים ווירוסים. כמו כן, כי לחטא את הידיות, שלט הטלוויזיה, הספה או השולחן בחדר לא תצטרכו לגעת בהם באופן פיזי, אלא פשוט להעביר את השרביט ולתת לו לעשות את שלו.

מחיר: 168 ש״ח, כולל משלוח לישראל

לרכישה

2. Pee-Safe

הספריי הפשוט עם השם הדי גאוני ״Pee-Safe״ יוודא שגם אם לא ניקו כראוי את האסלה בשירותים בחדר המלון, תוכלו לעשות זאת בעצמכם – מרחוק. כל מה שעליכם לעשות הוא פשוט לרסס את הספריי (בנדיבות אם תשאלו אותנו) על מושב האסלה ממרחק של 25 ס״מ, לספור עד 10 כדי שהחומר יתייבש, And you’re good to go.

מחיר: 64 ש״ח ל-2 יחידות, כולל משלוח לישראל

לרכישה

פורסם ב-Geektime

עוד ב-Geektime

זרקו את הנייר: המעבר למסמכים דיגיטליים נהיה פשוט במיוחד
החברה הזאת טוענת: כל קובץ הוא איום על הארגון שלכם

3. איירובוט לחיטוי הסדינים

אין ספק שהחדר בבית המלון תמיד נראה נקי ומסודר, אבל מתברר שברוב המקרים מדובר באשליה אופטית – ויתכן בהחלט שהמצעים שעליהם אתם ישנים לא באמת הוחלפו מהאורח הקודם. אז מה עושים? CleanseBot הוא מעין שואב רובוטי הייעודי לשימוש באיזורים ״מועדים לפורענות״ כמו חדרי מלון. בניגוד לשואבים הרגילים שרק שואבים אבק או מעבירים סחבה, הוא גם יחטא את השטח באמצעות אור UV, וכשאנחנו אומרים שטח אנחנו מתכוונים למיטה. ואל דאגה לשלמותו, הוא לא יפול מהמיטה. בנוסף, תוכלו גם להשתמש בו במצב ידני בעזרת ידית בגבו ולחטא ידנית משטחים ומכשירים בחדר, ליתר בטחון.

מחיר: 370 ש”ח, כולל משלוח לישראל (כרגע בהזמנה מוקדמת, צפוי להישלח באפריל)

לרכישה

4. מחמירים שלא רוצים לקחת סיכונים

אלו מכם שרוצים ללכת על הפתרון הכי פשוט אם כי לא פחות יעיל מאותם מחטאים ושואבים למיניהם, יכולים פשוט לרכוש סוג של שק שינה קומפקטי למדי שיגן עליכם מהמצעים בחדר המלון. נכון, הוא לא כולל חיישנים מיוחדים ואינו פולט קרינת UV, אבל לפעמים הדברים הכי פשוטים בחיים הם גם הכי טובים. הוסיפו לכך את העובדה שהוא סופר קומפקטי (שוקל 200 גרם) ומתקפל אל תוך תיק קטנטן, הרי לכם החבר הטוב ביותר שלכם בטיול הבא למלון המפוקפק.

מחיר: 33 ש״ח, כולל משלוח לישראל

לרכישה

נסיעה טובה.