אין תמונה
לצפות בערוצי הטלוויזיה דרך האייפון עם כרמל הישראלי

טלוויזיה באייפון ובאייפד, יש דבר כזה - חברת סיאנו הישראלית, השיקה היום (א') את כרמל, מכשיר קטן שיהפוך את האייפון והאייפד שלכם למקלט טלוויזיה.

אם עד היום יכולתם לראות רק קטעי וידיאו באייפון שעברו דרך הרשת, כרמל יאפשר לכם לקלוט את הערוצים בעזרת השידור הדיגיטלי, בלי צורך בחיבור לאינטרנט. כל מה שצריך זה לפתוח את האנטנה של המכשיר ולהפעיל את האפליקציה המיוחדת.

אין תמונה
מייסדי החברה עם שר התקשורת, משה כחלון

נכון לעכשיו כרמל קולט את ערוצי עידן פלוס, ערוץ 2, ערוץ 10 ואת ערוץ הכנסת. אבל כזכור, עידן פלוס צפוייה להתרחב ולהוסיף ערוצים נוספים אל השידור הדיגיטלי הפתוח בישראל כגון ערוץ 24 והחינוכית 23. רוצים עוד ערוצים? המכשיר קולט ערוצים דיגיטלים במבחר מדינות, כך שאם תטיילו עם המכשיר שלכם תוכלו לקבל את הערוצים המשודרים באותה מדינה.

חברת סיאנו היא חברה ישראלית המתמחה ביצור שבבים לטלוויזיה הדיגיטלית. החברה מיקדה את המכירות שלה בסין ויפן, אבל עכשיו היא מתכננת להתרחב גם אל מדינות נוספות בהן ארצות הברית, שם השידור הדיגיטלי צפוי לעלות ביולי הקרוב.

בינתיים, כאן בישראל, את כרמל תמצאו בשלב הראשון ברשת אורנג' במחיר של 9 שקלים לחודש ל-36 חודשים (324 שקלים).

בחברה מבטיחים שהמכשיר יגיע גם לחנויות מבלי שתצטרכו לקנות אותו במפעילה הסלולרית שלכם. ומה לגבי מכשירי האנדרואיד וטלפונים חכמים נוספים? בהמשך הקיץ החברה מתכננת להביא גם פיתרון למכשירי האנדרואיד, כך שגם אם אתם לא אנשי אפל, עדיין תוכלו להינות משידורי טלוויזיה דיגיטלית על המסך המאוד קטן.

צפו בהדגמה של כרמל על אייפד:

>> החתול שומר על השמנת: אפל תעקוב אחרי מפתחי האפליקציות שיעקבו אחריכם

>> וגם: הלקוחות זועמים - הוט החשיכה ערות ששידר את יורו 2012