חיי היום יום העמוסים שלכם הם לפעמים בסך הכל תזכורת לדבר אחד - תנוחו! קרם פנים חדש שהושק לאחרונה - לא התבלבלתם, זה עדיין נקסטר - פועל לצד אפליקציה ייעודית שאמורה להפוך את השימוש בו ליעיל הרבה יותר. הקרם שנקרא "סאונד סליפ קוקון" פועל יחד עם אפליקציה שכל שימושה הוא להפוך את השינה שלכם לעמוקה יותר ואת פעולת הקרם ליעילה יותר. כדי להבין עד כמה הוא אפקטיבי (אם בכלל) הייתי צריכה בעיקר לנוח ולמרוח על הפנים והצוואר את הקרם שמבוסס על מה שהמפתחים מכנים "רכיבים מתקנים" ושמנים ארומתרפיים.

האפליקציה משדרת צלילים "פסיכו-אקוסטיים" ודואגת שבשעות החשובות ביותר לפעילות הקרם (תשע עד אחת עשרה בלילה) ישודרו אלינו גלי אלפא ותטא שמרגיעים את המוח ומשפרים את איכות השינה. מה הקשר בין איכות השינה שלכם לפעילות עור פנים? קל. מסתבר שבניגוד למה שסיפרו לנו בצבא, גוף האדם זקוק לשינה ארוכה וטובה של שבע שעות שתורמת להתחדשות התאים. 

סובלים מנדודי שינה ובנים על האפליקציה כפתרון? אני נאלצת לאכזב ולספר שהאפליקציה עצמה לא מכילה שום קסם. מדובר באפליקציה פשוטה למדי שבנויה משני חלקים: הראשון הוא אזור של מידע מקדים על השימוש בה; השני (והמעניין יותר) הוא קטע מוזיקלי בן 20 דקות שמכיל בתוכו תדרים בינוארליים שמשלימים את איכות השינה ודואגים להרדמות טובה יותר.

את האפליקציה יש להפעיל בזמן עיסוי עור הפנים עם הקרם, אז תקשיבו ל-20 דקות של נעימה שתגרום לכם לנמנם ואולי גם לקום בבוקר עם עור פנים מתוקן. איך אני הרגשתי אחרי שינה עם הסאונד סליפ קוקון? תוכלו לראות בכתבה המלאה.