פרטנר סיימה את מבצע חצי שנה נטפליקס חינם. המבצע נכלל בהצעת המכר הראשונה של פרטנר וכחלק מהליך המיתוג שלה עם חדירתה לשוק הטלוויזיה, אך כעת בחברה אומרים כי מבצע החדירה הצליח ולכן נפסק. לפי הדיווח האחרון של פרטנר, יש לה כעת 100 אלף מנויים.

במקביל, פרטנר גם מייקרת את המחירים של חבילות הטריפל שלה: החבילה, הכוללת תשתית אינטרנט על בסיס בזק או HOT, ספק אינטרנט וטלוויזיה, תעלה מעתה 139 שקלים במקום 129 שקלים לא כולל נטפליקס. מחיר שירות הטלוויזיה בלבד, ללא נטפליקס, נותר 69 שקלים.

לצד התייקרויות המחירים, פרטנר מעניקה מבצעים חדשים ללקוחות: החברה תעניק את כל חבילת ספורט 5, כולל ערוצי הפרימיום, לשנה חינם לכל הלקוחות החדשים. עד כה החבילה הוענקה חינם לחצי שנה בלבד. מחיר חבילת הספורט בפרטנר הוא 49 שקלים לחודש.

לכתבה המקורית ב-TheMarker

עוד ב-TheMarker:
הקמפיינים השערורייתיים של סודהסטרים
ערוץ החינוכית עבר ל"כאן" - בלי התכנים

פרטנר מציעה לחובבי הספורט בחינם וללא הגבלת זמן גם את ערוצי One ו-one2, שמשדרים את משחקי יובנטוס וכריסטאנו רונאלדו, וכן ערוץ one המשדר ב-4K משחקים נבחרים מהליגה הספרדית.

פרטנר גם הוזילה את המנויים בחבילות הטריפל הכוללות את רשת הסיבים האופטיים של החברה. לפי הדיווח האחרון של החברה, רשת הסיבים שלה זמינה ל-170,000 משקי בית בישראל. מחיר חבילת הטריפל על גבי תשתית הסיבים הוא 129 שקל.